PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Florian Petrowsky wchodzi do zarządu spółki Warimpex

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 maj 2014 09:46

Florian Petrowsky wchodzi do zarządu spółki Warimpex

Florian Petrowsky został z dniem 1 maja 2014 roku powołany do zarządu spółki Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG. Będzie odpowiedzialny za organizację i sprawy prawne oraz za nowy obszar, którym jest zarządzanie transakcjami. Tym samym zarząd Warimpexu znów będzie składał się z czterech osób, którymi są Franz Jurkowitsch (prezes zarządu), Georg Folian (zastępca prezesa zarządu), Alexander Jurkowitsch oraz Florian Petrowsky.

REKLAMA

Florian Petrowsky pracował od 1996 roku na stanowiskach kierowniczych w branży nieruchomości, z czego osiem lat w spółce Raiffeisen-Leasing GmbH. Ostatnio pełnił tam funkcję prokurenta oraz dyrektora ds. nieruchomości i infrastruktury. Później pracował m.in. dwa lata jako członek zarządu niezależnej od banków spółki zajmującej się leasingiem nieruchomości, zanim w roku 2008 przeszedł do Warimpexu, gdzie od tamtej pory odpowiedzialny był za sprawy prawne i zarządzanie transakcjami.

- Życzę Florianowi Petrowsky wielu sukcesów na nowym stanowisku. Jego ogromne doświadczenie i fachowa wiedza w zakresie zarządzania transakcjami stanowią doskonałe uzupełnienie i wzmocnienie Zarządu, który w tym składzie dalej będzie mógł skutecznie kierować firmą Warimpex - mówi Günter Korp, przewodniczący rady nadzorczej Warimpexu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA