PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Focus Mall w Rybniku i Bydgoszczy mają nowych dyrektorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 cze 2011 08:14

Focus Mall w Rybniku i Bydgoszczy mają nowych dyrektorów

Alfa Asset Management, firma świadcząca usługi z dziedziny zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, awansowała na stanowiska dyrektorów galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Rybniku i Bydgoszczy dwie przedstawicielki kadry zarządzającej tych obiektów. Sonia Kostecka została dyrektorem Focus Mall Rybnik natomiast Katarzyna Puszka-Walenciak objęła taką funkcję w Focus Mall Bydgoszcz. Do ich zadań należą zarządzanie, marketing, współpraca z najemcami oraz działania operacyjne.

REKLAMA

Sonia Kostecka jest absolwentką Zarządzania i Marketingu Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Z branżą centrów handlowych związana jest od roku 2005, czyli od podjęcia pracy w firmie Parkridge Retail Development. W Alfa Asset Management pracuje od 2007 roku. Przed awansem na stanowisko dyrektora centrum w Rybniku pełniła funkcje asystentki dyrektor zarządzającej. Kostecka pasjonuje się żeglarstwem oraz jazdą na nartach.

Katarzyna Puszka-Walenciak jest absolwentką Wydziału Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej. Karierę zawodowa rozpoczęła w agencjach eventowych specjalizujących się w obsłudze galerii handlowych. W 2008 roku dołączyła do firmy Alfa Asset Management jako specjalista ds. marketingu i wynajmu w Focus Mall Bydgoszcz. Katarzyna Puszka-Walenciak jest miłośniczką jazzu, filmów Quentina Tarantino oraz wycieczek po Szkocji.

Alfa Asset Management powstała w 2005 roku. Do grona jej klientów należą: Parkridge Holdings i Prologis, Aviva Investors, ING RE, 4 Development. Firma współpracowała również z największymi centrami handlowymi Warszawy: Złote Tarasy i Blue City. Spółka oferuje usługi w zakresie asset i property management, wynajmu i rekomercjalizacji obiektów, zarządzania finansami spółek i nieruchomości, audytu technicznego budynków, marketingu, reklamy i PR nieruchomości oraz HR dla nieruchomości.

Spółka zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy szlify zawodowe zdobywali zarządzając najbardziej renomowanymi i największymi centrami handlowymi w Warszawie m.in.: Galerią Mokotów, Złotymi Tarasami czy Blue City.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA