PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Globalworth postawił na doświadczonego eksperta

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 gru 2017 08:35

Globalworth postawił na doświadczonego eksperta Fot. Fotolia

Bruce Buck został nowym dyrektorem niewykonawczym w Globalworth. Jego doświadczenie ma być wsparciem dla firmy w dążeniach do pozycji lidera na rynku biurowym.

REKLAMA

Bruce Buck jest przewodniczącym i dyrektorem Chelsea FC PLC, a tym samym wyższym niezależnym dyrektorem niewykonawczym w Petropavlovsk PLC. Ponadto, w swojej karierze był zaangażowany w prace nad przejęciami i transakcjami na rynku handlowym Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w transfery o wysokiej wartości. 

- Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać Bruce'a w zarządzie Globalworth w czasie, gdy staramy się, by Globalworth stał się wiodącym inwestorem biurowym w regionie, w tym w Polsce i Rumunii - skomentował Geoff Miller, prezes Globalworth. - Duże doświadczenie Bruce'a w branży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz wiedza o transakcjach na rynkach kapitałowych ma ogromne znaczenie dla firmy.

Globalworth to nieruchomościowa firma inwestycyjna notowana na rynku AIM giełdy w Londynie.  Jest właścicielem 67,9 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Griffin Premium RE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA