PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Globe Trade Centre z nowym prezesem

  • Autor: gpwinfostrefa.pl
  • 12 maj 2014 17:47

12. maja 2014 roku rada nadzorcza Globe Trade Centre powołała Thomasa Kurzmanna na stanowisko prezesa zarządu spółki na trzyletnią kadencję rozpoczynającą się z dniem 12. sierpnia 2014 roku. Jednocześnie ze stanowiska prezesa zarządu odwołany został Alain Ickovics.

REKLAMA

Thomas Kurzmann ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w budownictwie, inwestycjach w nieruchomości i kredytowaniu. Ukończył Federalny Wyższy Instytut Techniczny w Grazu na kierunku inżynierii lądowej i wodnej, rozpoczynając karierę zawodową od swojej rodzinnej firmy budowlanej, gdzie do roku 1992 odpowiadał za nadzór, sporządzanie kosztorysów i zaopatrzenie budowy obiektów mieszkaniowych, konstrukcji i pozostałych obiektów inżynierii lądowej.

W latach 1993-94 pracował w Bauholding / ILBAU AG, gdzie odpowiadał za sporządzanie kosztorysów i obsługę reklamacji dotyczących inwestycji budowlanych obejmujących obiekty przemysłowe i handlowe. W roku 1994 podjął pracę w Wayss & Freytag AG jako asystent dyrektora naczelnego i kierownik projektu odpowiedzialny za duże inwestycje budowlane dotyczące obiektów przemysłowych.

W roku 1995 Thomas Kurzmann został awansowany na stanowisko dyrektora Wayss & Freytag AG Poland i dyrektora Naczelnego Wayss & Freytag Poland Sp z o.o., walnie przyczyniając się do wprowadzenia na polski rynek supermarketów HIT, a także do realizacji innych inwestycji nieruchomościowych w Polsce. W roku 1999 Thomas Kurzmann przeniósł się do West GkA Management GmbH, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Projektów odpowiedzialnego za rozwój inwestycji dotyczących wysokiej klasy obiektów mieszkaniowych, handlowych i biurowych na rynkach niemieckim i rosyjskim.

W latach 2003 - 2005 pełnił funkcję dyrektora naczelnego IBI Real Estate GmbH, odpowiedzialnego za realizację i zarządzanie aktywami ponad 20 obiektów o wartości ponad 900 mln EUR, położonych w Holandii, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii i USA. W roku 2006 Thomas Kurzmann stanął na czele Globalnych Funduszy Nieruchomościowych Deka w firmie Deka Immobilien GmbH, a jego głównym zadaniem stała się restrukturyzacja Funduszu Globalnego i jego portfela obiektów o wartości 1,9 mld EUR, położonych w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, USA, Korei Południowej, Australii i Japonii, a także zredefiniowanie i optymalizacja wszystkich procedur, procesu operacyjnego i strategii Deka Real Estate.

W latach 2007-2009 Thomas Kurzmann pełnił funkcję dyrektora naczelnego BV Development Company w Moskwie, a w roku 2009 objął stanowisko dyrektora naczelnego Europolis AG. Po sprzedaży Europolis i włączeniu tej firmy do CA Immo AG w roku 2011 Thomas Kurzmann przeszedł do Volksbank AG, pierwotnego akcjonariusza Europolis, stając na czele Działu Nieruchomości i Działu Korporacyjnego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA