PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Globe Trade Centre z nowym prezesem

  • Autor: gpwinfostrefa.pl
  • 12 maj 2014 17:47

12. maja 2014 roku rada nadzorcza Globe Trade Centre powołała Thomasa Kurzmanna na stanowisko prezesa zarządu spółki na trzyletnią kadencję rozpoczynającą się z dniem 12. sierpnia 2014 roku. Jednocześnie ze stanowiska prezesa zarządu odwołany został Alain Ickovics.

REKLAMA

Thomas Kurzmann ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w budownictwie, inwestycjach w nieruchomości i kredytowaniu. Ukończył Federalny Wyższy Instytut Techniczny w Grazu na kierunku inżynierii lądowej i wodnej, rozpoczynając karierę zawodową od swojej rodzinnej firmy budowlanej, gdzie do roku 1992 odpowiadał za nadzór, sporządzanie kosztorysów i zaopatrzenie budowy obiektów mieszkaniowych, konstrukcji i pozostałych obiektów inżynierii lądowej.

W latach 1993-94 pracował w Bauholding / ILBAU AG, gdzie odpowiadał za sporządzanie kosztorysów i obsługę reklamacji dotyczących inwestycji budowlanych obejmujących obiekty przemysłowe i handlowe. W roku 1994 podjął pracę w Wayss & Freytag AG jako asystent dyrektora naczelnego i kierownik projektu odpowiedzialny za duże inwestycje budowlane dotyczące obiektów przemysłowych.

W roku 1995 Thomas Kurzmann został awansowany na stanowisko dyrektora Wayss & Freytag AG Poland i dyrektora Naczelnego Wayss & Freytag Poland Sp z o.o., walnie przyczyniając się do wprowadzenia na polski rynek supermarketów HIT, a także do realizacji innych inwestycji nieruchomościowych w Polsce. W roku 1999 Thomas Kurzmann przeniósł się do West GkA Management GmbH, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Projektów odpowiedzialnego za rozwój inwestycji dotyczących wysokiej klasy obiektów mieszkaniowych, handlowych i biurowych na rynkach niemieckim i rosyjskim.

W latach 2003 - 2005 pełnił funkcję dyrektora naczelnego IBI Real Estate GmbH, odpowiedzialnego za realizację i zarządzanie aktywami ponad 20 obiektów o wartości ponad 900 mln EUR, położonych w Holandii, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii i USA. W roku 2006 Thomas Kurzmann stanął na czele Globalnych Funduszy Nieruchomościowych Deka w firmie Deka Immobilien GmbH, a jego głównym zadaniem stała się restrukturyzacja Funduszu Globalnego i jego portfela obiektów o wartości 1,9 mld EUR, położonych w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, USA, Korei Południowej, Australii i Japonii, a także zredefiniowanie i optymalizacja wszystkich procedur, procesu operacyjnego i strategii Deka Real Estate.

W latach 2007-2009 Thomas Kurzmann pełnił funkcję dyrektora naczelnego BV Development Company w Moskwie, a w roku 2009 objął stanowisko dyrektora naczelnego Europolis AG. Po sprzedaży Europolis i włączeniu tej firmy do CA Immo AG w roku 2011 Thomas Kurzmann przeszedł do Volksbank AG, pierwotnego akcjonariusza Europolis, stając na czele Działu Nieruchomości i Działu Korporacyjnego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA