PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Goodman: Błażej Ciesielczak odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lut 2014 11:30

Goodman: Błażej Ciesielczak odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią

Goodman mianował Błażeja Ciesielczaka na stanowisko dyrektora regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Błażej Ciesielczak będzie dalej odpowiedzialny za Polskę, a także będzie nadzorował działalność firmy w Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

REKLAMA

- Goodman rozwija się w Polsce w dynamicznym tempie. W kolejnych dwóch miesiącach będziemy budować w Polsce łącznie ponad 240 tys. mkw. i wierzymy, że ten sukces przełoży się także na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że Błażej jest odpowiednią osobą aby realizować nasze ambicje rozwoju w tej części Europy - skomentował Philippe Van der Beken, dyrektor zarządzający Goodman na Europę Kontynentalną.

Goodman jest właścicielem oraz zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 375 tys. mkw. zlokalizowanymi w całej Polsce. Ponadto firma dysponuje w Polsce działkami, na których może wybudować jeszcze blisko 1,3 mln mkw. powierzchni magazynowej. Grunty obejmują wszystkie kluczowe ośrodki logistyczne na terenie Polski, dzięki czemu Goodman jest w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom potencjalnych klientów.

- To dla mnie zaszczyt, że będę mógł kierować tak ważnym regionem z punktu widzenia działalności Goodman w Europie. Cieszę się z możliwości współpracy z kolegami z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, dzięki której będziemy mogli dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom oraz zwiększać liczbę naszych nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej - powiedział Błażej Ciesielczak.

Błażej Ciesielczak ma ponad 12-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Z firmą Goodman związał się sześć lat temu jako menedżer odpowiedzialny za Polskę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA