PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Goodman: Błażej Ciesielczak odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lut 2014 11:30

Goodman: Błażej Ciesielczak odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią

Goodman mianował Błażeja Ciesielczaka na stanowisko dyrektora regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Błażej Ciesielczak będzie dalej odpowiedzialny za Polskę, a także będzie nadzorował działalność firmy w Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

REKLAMA

- Goodman rozwija się w Polsce w dynamicznym tempie. W kolejnych dwóch miesiącach będziemy budować w Polsce łącznie ponad 240 tys. mkw. i wierzymy, że ten sukces przełoży się także na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że Błażej jest odpowiednią osobą aby realizować nasze ambicje rozwoju w tej części Europy - skomentował Philippe Van der Beken, dyrektor zarządzający Goodman na Europę Kontynentalną.

Goodman jest właścicielem oraz zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 375 tys. mkw. zlokalizowanymi w całej Polsce. Ponadto firma dysponuje w Polsce działkami, na których może wybudować jeszcze blisko 1,3 mln mkw. powierzchni magazynowej. Grunty obejmują wszystkie kluczowe ośrodki logistyczne na terenie Polski, dzięki czemu Goodman jest w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom potencjalnych klientów.

- To dla mnie zaszczyt, że będę mógł kierować tak ważnym regionem z punktu widzenia działalności Goodman w Europie. Cieszę się z możliwości współpracy z kolegami z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, dzięki której będziemy mogli dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom oraz zwiększać liczbę naszych nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej - powiedział Błażej Ciesielczak.

Błażej Ciesielczak ma ponad 12-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Z firmą Goodman związał się sześć lat temu jako menedżer odpowiedzialny za Polskę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA