PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Goodman z nowymi dyrektorami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lip 2012 09:50

Goodman z nowymi dyrektorami

Goodman Europe mianował Kristofa Verstraetena na stanowisko Commercial Director Continental Europe. Nominacja jest częścią znaczącej reorganizacji europejskiej kadry zarządzającej Goodman, która wynika z rozwoju europejskiej części biznesu, zarówno pod względem wartości zarządzanych aktywów, jak i liczby prowadzonych projektów.

REKLAMA

Po nominacji Kristof Verstraeten jest odpowiedzialny za wszystkie zagadnienia handlowe i operacyjne prowadzone przez Goodman na rynkach Europy kontynentalnej, co obejmuje zarządzanie aktywami i nieruchomościami, rozwój oraz transakcje kapitałowe.

Przełożonym Kristofa Verstraetena po objęciu przez niego nowego stanowiska pozostaje Danny Peeters, CEO Continental Europe.

Bezpośrednio do Kristofa Verstraetena raportować będzie czterech dyrektorów regionalnych: Jean-François Mounic, Regional Director Southern Europe (Francja, Włochy i Hiszpania); Andreas Fleischer, Regional Director Germany; Błażej Ciesielczak, Regional Director Poland oraz Roger Peters, Regional Director Northern and Eastern Europe, który dołączył do Goodmana 1 maja.

Pozostałe zmiany w kadrze zarządzającej Goodman dotyczą mianowania Patricii Vande Vyvere na stanowisko Director Asset Management. Zastępuje ona Roba Salerno, który będzie zarządzał aktywami w ramach segmentu logistycznego Goodman UK. Ponadto Dominiek Van Oost został Chief Operating Officer and General Counsel i jest odpowiedzialny za działy: prawny, HR, marketingu i IT.

Kristof Verstraeten dołączył do Goodman w 2007 roku jako Director of Capital Transactions oraz Regional Director Germany. Wcześniej pełnił funkcję Associate Principal w McKinsey and Company w Brukseli, gdzie był jednym z liderów grupy European Logistics. Zdobył dyplom Master of Science w zakresie inżynierii na University of Louvain i MBA na Vlerick Business School.

Aktywa, którymi zarządza Grupa, to 14,8 mld euro i ponad 393 nieruchomości. Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA