PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Goodman z nowymi dyrektorami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lip 2012 09:50

Goodman z nowymi dyrektorami

Goodman Europe mianował Kristofa Verstraetena na stanowisko Commercial Director Continental Europe. Nominacja jest częścią znaczącej reorganizacji europejskiej kadry zarządzającej Goodman, która wynika z rozwoju europejskiej części biznesu, zarówno pod względem wartości zarządzanych aktywów, jak i liczby prowadzonych projektów.

REKLAMA

Po nominacji Kristof Verstraeten jest odpowiedzialny za wszystkie zagadnienia handlowe i operacyjne prowadzone przez Goodman na rynkach Europy kontynentalnej, co obejmuje zarządzanie aktywami i nieruchomościami, rozwój oraz transakcje kapitałowe.

Przełożonym Kristofa Verstraetena po objęciu przez niego nowego stanowiska pozostaje Danny Peeters, CEO Continental Europe.

Bezpośrednio do Kristofa Verstraetena raportować będzie czterech dyrektorów regionalnych: Jean-François Mounic, Regional Director Southern Europe (Francja, Włochy i Hiszpania); Andreas Fleischer, Regional Director Germany; Błażej Ciesielczak, Regional Director Poland oraz Roger Peters, Regional Director Northern and Eastern Europe, który dołączył do Goodmana 1 maja.

Pozostałe zmiany w kadrze zarządzającej Goodman dotyczą mianowania Patricii Vande Vyvere na stanowisko Director Asset Management. Zastępuje ona Roba Salerno, który będzie zarządzał aktywami w ramach segmentu logistycznego Goodman UK. Ponadto Dominiek Van Oost został Chief Operating Officer and General Counsel i jest odpowiedzialny za działy: prawny, HR, marketingu i IT.

Kristof Verstraeten dołączył do Goodman w 2007 roku jako Director of Capital Transactions oraz Regional Director Germany. Wcześniej pełnił funkcję Associate Principal w McKinsey and Company w Brukseli, gdzie był jednym z liderów grupy European Logistics. Zdobył dyplom Master of Science w zakresie inżynierii na University of Louvain i MBA na Vlerick Business School.

Aktywa, którymi zarządza Grupa, to 14,8 mld euro i ponad 393 nieruchomości.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA