PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Griffin Group zatrudnił dyrektora ds. wynajmu. Trwają prace nad akwizycjami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lip 2013 13:55

Griffin Group zatrudnił dyrektora ds. wynajmu. Trwają prace nad akwizycjami

Stanowisko Leasing Director w Griffin Group objęła 2. lipca Edyta Bobek. Nowa dyrektor ma na swoim koncie zarządzanie projektami wynajmu i przebudowy prestiżowych centrów handlowych w Polsce. W Griffinie odpowiedzialna będzie za proces komercjalizacji istniejących i tworzonych obiektów.

REKLAMA

Nowa Leasing Director posiada 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych. Odpowiadała m.in. za proces rekomercjalizacji w takich projektach jak Centrum Janki, Centrum Korona we Wrocławiu, CH Ster w Szczecinie czy CH Ursynów w firmie Apsys. Współtworzyła koncepcję i proces wynajmu Galerii Krakowskiej i Galerii Kaskada w Szczecinie, prowadziła proces rekomercjalizacji Galerii Bałtyckiej, opracowała również koncepcję wynajmu i przebudowy Centrum Alfa w Gdańsku.

Przed dołączeniem do zespołu Griffin Group pracowała na stanowisku Associate Director w DTZ, wcześniej związana była z ECE Projektmanagement Polska i Apsys

- DH Renoma we Wrocławiu, Hala Koszyki w Warszawie i Supersam w Katowicach to najciekawszy portfel obiektów komercyjnych w Polsce. Stworzenie w nich oferty, która dorówna swoim poziomem wyjątkowości tych miejsc, jest bardzo ambitnym wyzwaniem. Jego realizacja będzie oznaczać zbudowanie silnej marki, zdecydowanie wyróżniającej się na tle krajowej konkurencji - mówi Edyta Bobek.

- Traktujemy to przedsięwzięcie jako prestiżowe i długofalowe. Takie podejście wymaga bezpośredniego zaangażowania, więc zamiast zdawać się na pomoc firm doradczych, tworzymy własny zespół. Niezbyt liczny, ale bardzo kompetentny i skuteczny. Obecność  w nim Michała Świerczyńskiego i Edyty Bobek to bardzo wyraźny sygnał dla rynku, że od początku rzucamy wyzwanie najlepszym - podkreśla Przemysław Krych, CEO Griffin Group. - Jednocześnie ich pozycja w branży i doświadczenie są dla przyszłych najemców gwarancją, że nasze projekty są przemyślane i precyzyjnie zaplanowane. Co za tym idzie, mogą być spokojni o jakość współpracy - dodaje.

Griffin Group nie wyklucza, że jeszcze w tym roku poinformuje o kolejnych akwizycjach w segmencie handlowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA