PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Griffin wzmacnia zarząd

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 paź 2014 11:43

Griffin wzmacnia zarząd

Nebil Senman został Co-Managing Partnerem w Griffin Group. Dotychczas piastował stanowisko Senior Vice President w Oaktree i zarządzał działalnością firmy na rynku nieruchomości w Niemczech i w Polsce. W nadchodzących latach będzie zarządzał inwestycjami Griffin oraz odpowiadał za dywersyfikowanie i poszerzanie działalności firmy. Do jego głównych zadań będzie należało także utrzymywanie relacji z kluczowymi inwestorami Griffin.

REKLAMA

- Szczególnie cenimy sobie bogate doświadczenie Nebila na rynku nieruchomości i private equity. Niewątpliwym atutem jest fakt, że prawie 9 lat pracował dla naszego głównego inwestora Oaktree. Wierzymy, że jego wiedza o międzynarodowym rynku nieruchomości oraz o rynkach kapitałowych będzie cenna dla całego zespołu Griffin Group - mówi Przemysław Krych, CEO Griffin Group.

Nebil Senman jest związany z branżą nieruchomości od ponad 15 lat. Swoje międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce.

W Oaktree zarządzał inwestycjami na rynku nieruchomości o wartości ponad 1 mld euro. Oprócz kierowania inwestycjami Oaktree na terenie Polski we współpracy z Griffin Group, był odpowiedzialny za powstanie niemieckiej platformy nieruchomości komercyjnych, która została połączona z wartą 2 miliardy euro spółką giełdową Deutsche Office. Odpowiadał także za zrestrukturyzowanie i kierowanie wiodącą niemiecką platformą nieruchomości mieszkaniowych Deutsche Wohnen. Zanim rozpoczął pracę w Oaktree, przez 8 lat zajmował się doradztwem i finansami korporacyjnymi w Arthur Andersen/ Ernst & Young Real Estate, piastując stanowiska kierownicze. Przeprowadzał liczne transakcje związane ze spółkami nieruchomościowymi i ich portfelami. Tworzył i składał różne fundusze oraz przedsięwzięcia dla swoich klientów.

Jest absolwentem uczelni w Berlinie (TU Berlin, EBS), Paryżu (ESCP-EAP) i Londynie (LSE) na kierunkach zarządzanie (MBA) oraz inżynieria lądowa,
a także studiów podyplomowych w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców).

Oaktree to czołowy globalny fundusz zarządzający aktywami o wartości prawie 90 miliardów dolarów, specjalizującą się także w strategiach kredytowych. Oaktree ma główną siedzibę w Los Angeles oraz 16 filii na całym świecie, zatrudnia ponad 850 osób. Griffin Group to wiodący inwestor na polskim rynku nieruchomości, który w imieniu zarządzanych przez siebie Funduszy lokuje środki w prestiżowe projekty. W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA