PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Griffin wzmacnia zarząd

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 paź 2014 11:43

Griffin wzmacnia zarząd

Nebil Senman został Co-Managing Partnerem w Griffin Group. Dotychczas piastował stanowisko Senior Vice President w Oaktree i zarządzał działalnością firmy na rynku nieruchomości w Niemczech i w Polsce. W nadchodzących latach będzie zarządzał inwestycjami Griffin oraz odpowiadał za dywersyfikowanie i poszerzanie działalności firmy. Do jego głównych zadań będzie należało także utrzymywanie relacji z kluczowymi inwestorami Griffin.

REKLAMA

- Szczególnie cenimy sobie bogate doświadczenie Nebila na rynku nieruchomości i private equity. Niewątpliwym atutem jest fakt, że prawie 9 lat pracował dla naszego głównego inwestora Oaktree. Wierzymy, że jego wiedza o międzynarodowym rynku nieruchomości oraz o rynkach kapitałowych będzie cenna dla całego zespołu Griffin Group - mówi Przemysław Krych, CEO Griffin Group.

Nebil Senman jest związany z branżą nieruchomości od ponad 15 lat. Swoje międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce.

W Oaktree zarządzał inwestycjami na rynku nieruchomości o wartości ponad 1 mld euro. Oprócz kierowania inwestycjami Oaktree na terenie Polski we współpracy z Griffin Group, był odpowiedzialny za powstanie niemieckiej platformy nieruchomości komercyjnych, która została połączona z wartą 2 miliardy euro spółką giełdową Deutsche Office. Odpowiadał także za zrestrukturyzowanie i kierowanie wiodącą niemiecką platformą nieruchomości mieszkaniowych Deutsche Wohnen. Zanim rozpoczął pracę w Oaktree, przez 8 lat zajmował się doradztwem i finansami korporacyjnymi w Arthur Andersen/ Ernst & Young Real Estate, piastując stanowiska kierownicze. Przeprowadzał liczne transakcje związane ze spółkami nieruchomościowymi i ich portfelami. Tworzył i składał różne fundusze oraz przedsięwzięcia dla swoich klientów.

Jest absolwentem uczelni w Berlinie (TU Berlin, EBS), Paryżu (ESCP-EAP) i Londynie (LSE) na kierunkach zarządzanie (MBA) oraz inżynieria lądowa,
a także studiów podyplomowych w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców).

Oaktree to czołowy globalny fundusz zarządzający aktywami o wartości prawie 90 miliardów dolarów, specjalizującą się także w strategiach kredytowych. Oaktree ma główną siedzibę w Los Angeles oraz 16 filii na całym świecie, zatrudnia ponad 850 osób. Griffin Group to wiodący inwestor na polskim rynku nieruchomości, który w imieniu zarządzanych przez siebie Funduszy lokuje środki w prestiżowe projekty. W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA