PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Muszkieterów w Polsce z nowym prezesem

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lis 2013 12:18

Grupa Muszkieterów w Polsce z nowym prezesem

Patrick Renault został nowym prezesem zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce. Pełniący dotychczas tę funkcję Marek Feruga, z dniem 5. listopada 2013 roku, na prośbę prezesa ITM Entreprises oraz zarządu, dołączył do władz spółki.

REKLAMA

Obok Patricka Renault skład zarządu uzupełnia dwóch zastępców w osobach: Macieja Misana i Piotra Rybajczyka. Funkcję członka zarządu pełnić będzie również Janusz Bartkowiak. Proces internacjonalizacji zakończy, już za kilka miesięcy, wybór Polaka na członka Zarządu Spółki Cywilnej Muszkieterów.

Skład Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsceto: Patrick Renault (prezes) prowadzi aktualnie dwa punkty sprzedaży Intermarché w Regionie Paryskim. Do tej pory sprawował wiele odpowiedzialnych funkcji w ramach Grupy Muszkieterów. Był oddelegowany do prac nad przyłączeniem Portugalii i Belgii do Regionów Europejskich Muszkieterów, a od kwietnia 2013 r. pełnił funkcję członka Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce.

Maciej Misan (wiceprezes) jest jednym z pierwszych Muszkieterów w Polsce. Był właścicielem sklepów Intermarché w Lesznie i Kościanie. W grudniu otworzy punkt sprzedaży w Luboniu. Wcześniej był Prezesem Grupy Muszkieterów w Polsce, członkiem Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, a także odpowiadał za Zarządzanie Nieruchomościami.

Piotr Rybajczyk
(wiceprezes) od 2004 r. wraz z żoną, jest właścicielem supermarketu Bricomarché w Kluczborku. W ramach działań na rzecz centrali Grupy Muszkieterów odpowiadał za logistykę, a także pełnił funkcję członka Zarządu Dyrekcji Handlowej Bricomarché oraz członka Zarządu Grupy w Polsce.

Janusz Bartkowiak (członek zarządu) z Grupą Muszkieterów związany jest od 1997 roku. W jej Zarządzie zasiada od 2010 roku. Jest również osobą odpowiedzialną za rekrutacje i szkolenia franczyzobiorców. Wcześniej pełnił funkcję Szefa Działu Ekspansji oraz Logistyki. Jest właścicielem dwóch sklepów Intermarché: w Głogowie i w Nowej Soli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA