PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Muszkieterów w Polsce z nowym prezesem

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lis 2013 12:18

Grupa Muszkieterów w Polsce z nowym prezesem

Patrick Renault został nowym prezesem zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce. Pełniący dotychczas tę funkcję Marek Feruga, z dniem 5. listopada 2013 roku, na prośbę prezesa ITM Entreprises oraz zarządu, dołączył do władz spółki.

REKLAMA

Obok Patricka Renault skład zarządu uzupełnia dwóch zastępców w osobach: Macieja Misana i Piotra Rybajczyka. Funkcję członka zarządu pełnić będzie również Janusz Bartkowiak. Proces internacjonalizacji zakończy, już za kilka miesięcy, wybór Polaka na członka Zarządu Spółki Cywilnej Muszkieterów.

Skład Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsceto: Patrick Renault (prezes) prowadzi aktualnie dwa punkty sprzedaży Intermarché w Regionie Paryskim. Do tej pory sprawował wiele odpowiedzialnych funkcji w ramach Grupy Muszkieterów. Był oddelegowany do prac nad przyłączeniem Portugalii i Belgii do Regionów Europejskich Muszkieterów, a od kwietnia 2013 r. pełnił funkcję członka Zarządu Grupy Muszkieterów w Polsce.

Maciej Misan (wiceprezes) jest jednym z pierwszych Muszkieterów w Polsce. Był właścicielem sklepów Intermarché w Lesznie i Kościanie. W grudniu otworzy punkt sprzedaży w Luboniu. Wcześniej był Prezesem Grupy Muszkieterów w Polsce, członkiem Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, a także odpowiadał za Zarządzanie Nieruchomościami.

Piotr Rybajczyk
(wiceprezes) od 2004 r. wraz z żoną, jest właścicielem supermarketu Bricomarché w Kluczborku. W ramach działań na rzecz centrali Grupy Muszkieterów odpowiadał za logistykę, a także pełnił funkcję członka Zarządu Dyrekcji Handlowej Bricomarché oraz członka Zarządu Grupy w Polsce.

Janusz Bartkowiak (członek zarządu) z Grupą Muszkieterów związany jest od 1997 roku. W jej Zarządzie zasiada od 2010 roku. Jest również osobą odpowiedzialną za rekrutacje i szkolenia franczyzobiorców. Wcześniej pełnił funkcję Szefa Działu Ekspansji oraz Logistyki. Jest właścicielem dwóch sklepów Intermarché: w Głogowie i w Nowej Soli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA