PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grzegorz Strutyński dołącza do zarządu HB Reavis Poland

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 paź 2014 15:42

Grzegorz Strutyński dołącza do zarządu HB Reavis Poland

Grzegorz Strutyński, dotychczasowy szef leasingu HB Reavis, został powołany na stanowisko członka zarządu oraz dyrektora handlowego spółki HB Reavis Poland. W ramach swoich nowych obowiązków będzie nadzorował i koordynował całokształt działań związanych z komercjalizacją wszystkich inwestycji HB Reavis w Polsce, a także zarządzał prowadzonymi przez spółkę działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi.

REKLAMA

Od początku października Grzegorz Strutyński kieruje zespołem, który odpowiada za całość procesu leasingu powierzchni biurowych HB Reavis, począwszy od przygotowania strategii najmu, poprzez negocjowanie jego warunków, aż po końcową fazę komercjalizacji. Do jego zadań należy również przygotowanie i koordynacja planu komunikacji reklamowo-marketingowej i PR dla wszystkich inwestycji dewelopera w Polsce.

- W HB Reavis stawiamy na ciągły rozwój i doceniamy osoby, które przyczyniły się do dotychczasowego sukcesu naszej firmy - podkreśla Stanislav Frnka, prezes zarządu HB Reavis Poland.

- Grzegorza wyróżnia nie tylko bogate doświadczenie, ale również wyjątkowe kompetencje. Jestem przekonany, że objęcie przez niego funkcji dyrektora handlowego oraz członka zarządu pozwoli nam jeszcze lepiej i bardziej efektywnie realizować przyjętą strategię - dodaje.

- Niemal od początku mojej kariery zawodowej jestem związany z sektorem nieruchomości. Objęcie funkcji członka zarządu spółki HB Reavis Poland to dla mnie z jednej strony ogromne wyróżnienie, a z drugiej - wyzwanie. Biorąc jednak pod uwagę ogromny potencjał zarówno mojego zespołu, jak i warszawskiego rynku nieruchomości, jestem pełen optymizmu i wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie pomoże mi w realizacji ambitnych celów, jakie postawił przede mną zarząd - powiedział Grzegorz Strutyński.

Grzegorz Strutyński pracuje w branży nieruchomości od ponad 15 lat. Przed dołączeniem do HB Reavis pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Skanska Property Hungary, a jeszcze wcześniej pracował jako Leasing and Marketing Manager w Golub Polska oraz w dziale leasingu Colliers International. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA