PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel Professionals powiększa zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sty 2017 15:30

Hotel Professionals powiększa zespół Przemysław Wiraszka

Z początkiem stycznia br. do zespołu Hotel Professionals dołączył Przemysław Wiraszka, który objął stanowisko analityka finansowego.

REKLAMA

Przemysław Wiraszka jest absolwentem ekonomii Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Z rynkiem nieruchomości, w tym nieruchomości hotelowych związany jest od 10 lat.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako analityk finansowy w firmie deweloperskiej Rezydent, posiadającej hotel Radisson Blu Gdańsk oraz Rezydent Sopot, gdzie był odpowiedzialny za controling i sprawozdawczość, identyfikację i wdrażanie nowych projektów inwestycyjnych oraz pozyskiwanie finansowania bankowego. W spółce Xcity Investment na stanowisku Project Managera koordynował projekty inwestycyjne w zakresie ich przygotowania, realizacji i komercjalizacji.

W Hotel Professionals Przemysław Wiraszka będzie odpowiedzialny za przygotowanie prognoz, analiz finansowych i studiów wykonalności inwestycji hotelowych, sporządzanie raportów dotyczących rynku nieruchomości hotelowych, a w szczególności doradztwo w zakresie pozyskania finansowania bankowego i zarządzania finansami hoteli.

- Włączenie Przemka do zespołu Hotel Professionals stanowi naturalną odpowiedź na sytuację w naszej branży. Bardzo dobra koniunktura na rynku sprzyja pojawianiu się nowych inwestorów zainwestowanych realizacją projektów hotelowych. Naszym celem jako firmy jest stworzenie kompleksowej i profesjonalnej oferty obsługi naszych klientów na każdym etapie życia inwestycji, co możliwe jest dzięki współpracy z takimi specjalistami jak Przemek – komentuje Alex Kloszewski, dyrektor zarządzający Hotel Professionals.

Hotel Professionals to zespół doradców oferujących rozwiązania dla branży hotelowej nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA