PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotel Westin Warsaw z nowym dyrektorem

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 mar 2014 14:38

Hotel Westin Warsaw z nowym dyrektorem

Stefan Friedl objął funkcję dyrektora hotelu Westin Warsaw. Do jego obowiązków będzie należała koordynacja wszystkich działów operacyjnych hotelu.

REKLAMA

Stefan Friedl posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w branży hotelarskiej na całym świecie. Do Warszawy Stefan Friedl przyjechał z Madrytu, gdzie przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu słynnego hotelu The Westin Palace. Wcześniej pracował m.in. jako zastępca dyrektora generalnego w hotelu St. Regis Bali Resort, dyrektor sprzedaży i marketingu w Dubaju, Frankfurcie, Nowym Jorku, Bazylei i Monachium.

W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny pracę działów operacyjnych hotelu, m. in.: gastronomii, recepcji, służby pięter, technicznego i innych.
- Uwielbiam branżę hotelarską - tu każdy dzień jest inny. Kontakty z gośćmi z całego świata, praca zespołowa to elementy, które powodują, że od wielu lat świetnie się w hotelarstwie realizuję i poszerzam horyzonty - powiedział Stefan Friedl.

Stefan Friedl studiował w Niemczech na kierunku zarządzanie hotelem, jest również absolwentem licznych szkoleń i kursów z zakresu sprzedaży, marketingu i zarzadzania. Uwielbia czytać, gotować i uprawiać sport. Stefan mówi płynnie po niemiecku, angielsku i hiszpańsku.

Hotel Westin Warsaw
posiada 350 pokoi, wyróżnia się futurystyczną, przeszkoloną windą. Znakiem rozpoznawczym hotelu jest kuchnia fusion.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA