PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Carlson Rezidor z nowym menadżerem ds. komunikacji i PR

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 lip 2015 14:31

Hotele Carlson Rezidor z nowym menadżerem ds. komunikacji i PR Martin Melzer, menadżer ds. komunikacji i PR sieci hotelowej Carlson Rezidor na region CEE

Od 3 sierpnia br. Martin Melzer obejmie nowo utworzone stanowisko regionalnego menadżera ds. komunikacji i PR w Europie Centralnej. Będzie odpowiedzialny za komunikację korporacyjną oraz działania public relations w 80 hotelach Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, a także Europie Południowo-Wschodniej.

REKLAMA

Jego bezpośrednim przełożonym będzie regionalny wicedyrektor w Europie Centralnej. Melzer będzie prowadzić korporacyjne kampanie wizerunkowe w Europie Centralnej i doradzać hotelom w działaniach PR. Jego zadaniem będzie również umocnienie relacji z międzynarodowymi blogerami i liderami opinii.

Melzer rozpoczął przygodę z branżą hotelową w 2002 roku, odbywając praktykę w swoim rodzinnym mieście Stralsund w północnych Niemczech, a następnie kurs specjalisty hotelowego w pięciogwiazdkowym hotelu Tagernsee w Monachium. Po pracy na stanowisku asystenta zarządu, dyrektora sprzedaży i szefa projektu, Melzer dołączył do grupy hotelowej Carlson Rezidor w 2009 roku. Współpracę rozpoczął jako marketing & PR manager w hotelu Radisson Blu w Hamburgu, gdzie był odpowiedzialny za marketing odnowionego hotelu pierwszej klasy. Już dwa lata później, w 2011 roku, objął stanowisko asystenta wicedyrektora na Europę Centralną. Jego zadaniem było również prowadzenie działań grupy w obszarze odpowiedzialnego biznesu – został trenerem odpowiedzialnego biznesu i poprowadził nagrodzoną inicjatywę na rzecz oszczędzania energii „Think Planet”.

W 2014 roku Melzer zajął się marketingiem w hotelach Park Inn by Radisson, wspierając strategiczny rozwój odnowionej marki we wszystkich krajach Europy Centralnej.

Grupa Hoteli Carlson Rezidor posiada 1 370 hoteli obecnie działających i w trakcie budowy oferując 180 000 pokoi w 110 krajach. Portfolio Carlson Rezidor obejmuje: Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson oraz Country Inns
& Suites By CarlsonSM. W większości hoteli goście mogą korzystać z Club Carlson SM. Grupa Hotelowa Carlson Rezidor i jej marki zatrudnia 85 000 pracowników na całym świecie i ma swoje siedziby w Minneapolis i Brukseli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA