PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hotele Carlson Rezidor z nowym menadżerem ds. komunikacji i PR

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 lip 2015 14:31

Hotele Carlson Rezidor z nowym menadżerem ds. komunikacji i PR Martin Melzer, menadżer ds. komunikacji i PR sieci hotelowej Carlson Rezidor na region CEE

Od 3 sierpnia br. Martin Melzer obejmie nowo utworzone stanowisko regionalnego menadżera ds. komunikacji i PR w Europie Centralnej. Będzie odpowiedzialny za komunikację korporacyjną oraz działania public relations w 80 hotelach Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, a także Europie Południowo-Wschodniej.

REKLAMA

Jego bezpośrednim przełożonym będzie regionalny wicedyrektor w Europie Centralnej. Melzer będzie prowadzić korporacyjne kampanie wizerunkowe w Europie Centralnej i doradzać hotelom w działaniach PR. Jego zadaniem będzie również umocnienie relacji z międzynarodowymi blogerami i liderami opinii.

Melzer rozpoczął przygodę z branżą hotelową w 2002 roku, odbywając praktykę w swoim rodzinnym mieście Stralsund w północnych Niemczech, a następnie kurs specjalisty hotelowego w pięciogwiazdkowym hotelu Tagernsee w Monachium. Po pracy na stanowisku asystenta zarządu, dyrektora sprzedaży i szefa projektu, Melzer dołączył do grupy hotelowej Carlson Rezidor w 2009 roku. Współpracę rozpoczął jako marketing & PR manager w hotelu Radisson Blu w Hamburgu, gdzie był odpowiedzialny za marketing odnowionego hotelu pierwszej klasy. Już dwa lata później, w 2011 roku, objął stanowisko asystenta wicedyrektora na Europę Centralną. Jego zadaniem było również prowadzenie działań grupy w obszarze odpowiedzialnego biznesu – został trenerem odpowiedzialnego biznesu i poprowadził nagrodzoną inicjatywę na rzecz oszczędzania energii „Think Planet”.

W 2014 roku Melzer zajął się marketingiem w hotelach Park Inn by Radisson, wspierając strategiczny rozwój odnowionej marki we wszystkich krajach Europy Centralnej.

Grupa Hoteli Carlson Rezidor posiada 1 370 hoteli obecnie działających i w trakcie budowy oferując 180 000 pokoi w 110 krajach. Portfolio Carlson Rezidor obejmuje: Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson oraz Country Inns
& Suites By CarlsonSM. W większości hoteli goście mogą korzystać z Club Carlson SM. Grupa Hotelowa Carlson Rezidor i jej marki zatrudnia 85 000 pracowników na całym świecie i ma swoje siedziby w Minneapolis i Brukseli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA