PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz powiększa zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 lut 2017 12:20

Immofinanz powiększa zespół Bożena Kaczanowska-Tajan, Senior Asset Manager Retail Immofinanz

Immofinanz wzmacnia struktury w sektorze handlowym oraz biurowym w Polsce, awansując pracowników i zatrudniając nowe osoby.

REKLAMA

Bożena Kaczanowska-Tajan, obejmując stanowisko Senior Asset Manager Retail odpowiedzialna jest za zarządzanie portfelem istniejących nieruchomości handlowych w Polsce, tj. dwóch centrów handlowych VIVO!, centrum handlowego Tarasy Zamkowe w Lublinie oraz sześciu parków handlowych Stop Shop. Bożena Kaczanowska-Tajan posiada niemal dziesięcioletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych, w tym pięcioletnie na rynku francuskim, gdzie pracowała dla takich firm jak UFG Real Estate Managers, DTZ Jean Thouard czy Perial Asset Management. Od czasu powrotu do Polski w 2013 roku, związana była z firmą Atrium European Real Estate, na stanowiskach Business Controller a następnie Asset Manager. Ukończyła kierunek finanse nieruchomości na Université Paris Dauphine, zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej, administrację na Politechnice Warszawskiej oraz studnia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Renata Rzadkiewicz-Woźnica na nowym stanowisku – Asset Manager Office od lutego 2017 roku, odpowiedzialna jest za zarządzanie częścią budynków biurowych, należących do portfela Immofinanz w Warszawie. Zdobywała swoje doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości biurowych piastując od 2009 roku stanowisko Property Managera kolejno w takich firmach jak: Altiplano, JKL Property oraz ostatnio, przez ponad dwa lata w Jones Lang LaSalle. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami, zarówno w zakresie studiów magisterskich jak i podyplomowych.

Michał Kozłowski – Project Manager development odpowiada za dalszy rozwój marki parków handlowych Stop Shop w Polsce, w tym nadzorowanie ich budowy. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, pracując począwszy od 2010 roku jako inżynier budowy w firmie Aarsleff, młodszy kierownik projektu w Arcadis, a ostatnio, w latach 2015-16 jako zastępca kierownika projektu w firmie Apsys, zajmując się nadzorowaniem rozbudowy jednego z regionalnych centrów handlowych. Jest absolwentem Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

  • 1
  • 2

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA