PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz wzmacnia kadry

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 cze 2017 09:44

Immofinanz wzmacnia kadry Jarosław Retmaniak, Country Manager Finance & Support

Immofinanz powołał nowego Country Manager Finance & Support, który od 1 czerwca br. zastąpi Elżbietę Gawlikowską-Mentrak, dotychczas obejmującą jedno z dwóch kluczowych stanowisk w strukturze firmy w Polsce. Ponadto, firma wzmocniła o dwie nowe osoby, swój dział development, co powiązane jest z planowanymi nowymi projektami w sektorze handlowym.

REKLAMA

Country Manager Finance & Support to obok Country Manager Operations jedno z dwóch najważniejszych stanowisk w strukturach Immofinanz w Polsce. Jarosław, od 1 czerwca w ramach swoich nowych zadań odpowiedzialny będzie za obszar księgowości, prawa, podatków, controlingu, administracji oraz IT, raportując bezpośrednio do zarządu Immofinanz w Wiedniu. Jarosław posiada łącznie ponad osiemnastoletnie doświadczenie w obszarze finansów. Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Immofinanz pracował w grupie Can Pack działającej na rynku opakowań metalowych, jako Head of Risk Management & Group Treasury. Jest absolwentem kierunku finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej.

Bartosz Lukas, Senior Project Manager, Development

Bartosz odpowiada w Immofinanz za dalszy rozwój portfela handlowego w Polsce (marki VIVO! oraz STOP SHOP), w tym nadzorowanie budowy kolejnych planowanych projektów. Bartosz posiada bogate, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sektorze budowlanym, które zdobył pracując m.in. dla takich firm jak Apsys Polska czy tez Auchan Polska (lata 2008 – 2017). Lista jego ostatnich projektów, w które był zaangażowany obejmuje budowę Galerii Bronowice oraz projekt Galerii Piaseczno. Bartosz ukończył budownictwo na Politechnice Łódzkiej oraz zarządzenie finansami na Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.

Maciej Kaczalski, Acquisition Manager, Development

Na nowym stanowisku, Maciej odpowiedzialny jest przede wszystkim za wyszukiwanie nowych lokalizacji pod przyszłe projekty handlowe Immofinanz. Maciej zdobywał swoje doświadczenie zawodowe m.in. w Kaufland Polska, gdzie pomiędzy rokiem 2011 a 2017, najpierw obejmował stanowisko Specjalisty ds. Ekspansji sieci, a następnie już jako Senior Project Manager odpowiadał kompleksowo za powstawanie nowych sklepów pod tą marką. Ukończył kierunek gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studnia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA