PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz wzmacnia swoje struktury

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 lip 2015 11:56

Immofinanz wzmacnia swoje struktury Nicolas Fernandez de Retana, Director of Asset Management, Immofinanz Group.

Immofinanz wzmacnia struktury w sektorze handlowym na poziomie Grupy jak i lokalnie, w Polsce.


REKLAMA

Nicolas Fernandez de Retana został zatrudniony na stanowisku Director of Asset Management dla europejskiego portfela handlowego Immofinanz Group.

Nicolas Fernandez de Retana, absolwent inżynierii przemysłowej/budownictwa na Politechnice w Graz, posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu na rynku nieruchomości komercyjnych. W ostatnim czasie pełnił funkcję Head of Real Estate w firmie Leder und Schuh AG, gdzie był odpowiedzialny za oddziały firmy na dziesięciu rynkach, w tym tych kluczowych dla ImmofinanzGroup.

W Immofinanz, Nicolas Fernandez de Retana jest odpowiedzialny za europejski portfel handlowy firmy, którego tzw. wartość godziwa na koniec stycznia 2015 roku wynosiła ok. 1,1 mld euro. Jego głównym celem w ramach zajmowanego stanowiska jest zwiększenie wartości i poprawa pozycjonowania tych nieruchomości. Immofinanz Group koncentruje się na wysokiej jakości dużych obiektach komercyjnych, jak również szybko rosnącej marce parków handlowych STOP.SHOP. oraz VIVO! – czyli najnowszej marki dla centrów handlowych, która jest dedykowana dla lokalizacji o zasięgu co najmniej 200 tysięcy osób.

Olaf Ratajczak został zatrudniony na stanowisku Head of Leasing Retail Poland

 Olaf Ratajczak, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w zakresie CSR na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ma ponad 15 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości handlowych. Bezpośrednio przed dołączeniem do Immofinanz był odpowiedzialny za procesy leasingowe w Inter IKEA Centre Polska, a wcześniej w Immochan. W strukturach Immofinanz Olaf wraz ze wsparciem swojego zespołu, jest odpowiedzialny za leasing powierzchni w trzech formatach handlowych: obiekt klasy A – Tarasy Zamkowe w Lublinie, centrach handlowych VIVO! oraz parkach handlowych Stop.Shop.

Edyta Krzyżewska została zatrudniona na stanowisku Leasing Manager Retail Poland

Edyta Krzyżewska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada dziewięcioletnie doświadczenie, które zdobyła pracując w Metro Properties Sp. z o. o. jako osoba odpowiedzialna za opracowywanie strategii wynajmu i jej implementację, w dziewięciu centrach handlowych M1. Na nowym stanowisku w Immofinanz Edyta jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni handlowych w nieruchomościach komercyjnych znajdujących się w portfelu firmy w Polsce, w szczególności w Tarasach Zamkowych oraz obiektach VIVO!

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA