PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz wzmacnia zespół w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 mar 2015 11:06

Immofinanz wzmacnia zespół w Polsce

Immofinanz Group zwiększył liczbę pracowników w obszarze Asset Management i leasingu w Polsce.

REKLAMA

- W obecnych warunkach rynkowych właściwie dobrani, kompetentni i zaangażowani pracownicy stanowią dla firmy ważną przewagę konkurencyjną i wartość w codziennych kontaktach z obecnymi i potencjalnymi klientami jak i agentami nieruchomości. Stąd też pozyskanie do zespołu utalentowanych osobowości jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji - powiedziała Magdalena Kowalewska, Head of Asset Management, Office & Logistics Poland, IMMOFINANZ Group.

Daniel Pater objął stanowisko Senior Asset Manager Office & Logistics. Jest odpowiedzialny za zarządzanie aktywami znajdującymi się w portfelu nieruchomości biurowych i logistycznych Immofinanz w Polsce. Daniel Pater ma 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracował w AIB PPM, Europolis Real Estate Asset Management i Knight Frank. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu i posiada tytuł magistra z zarządzania strategicznego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kurs CCIM.

Rafał Pisklewicz został Senior Leasing Manager Office & Logistics. Jego obowiązki obejmują wszystkie czynności związane z najmem nieruchomości biurowych i logistycznych z portfela Immofinanz w Polsce. Posiada on wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. Ostatnio Rafał pracował jako dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Intelligent Technologies SA, zajmując się nieruchomościami. Rafał jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu.

Ilona Orkwiszewska awansowana na stanowisko Asset Manager. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie 4 nieruchomościami biurowymi Immofinanz o powierzchni ok. 88 tys. mkw. (Park Postępu, IO-1, Brama Zachodnia i Cybernetyki Office Center). Pracuje w grupie od marca 2012 roku. Jest absolwentką studiów magisterskich w zakresie finansów korporacyjnych, bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Iwaszkiewicz dołączyła do zespołu ds. zarządzania aktywami Immofinanz jako Junior Leasing Manager. Jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni we wszystkich nieruchomościach biurowych Immofinanz w Polsce. Wcześniej pracowała w HB Reavis Polska, również jako Junior Leasing Manager, wykonując zadania o podobnym zakresie, a także w JLL jako konsultant finansowy, odpowiadając za wdrożenie systemu CRM w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ma prawie 3 lata doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA