PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz wzmacnia zespół w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 mar 2015 11:06

Immofinanz wzmacnia zespół w Polsce

Immofinanz Group zwiększył liczbę pracowników w obszarze Asset Management i leasingu w Polsce.

REKLAMA

- W obecnych warunkach rynkowych właściwie dobrani, kompetentni i zaangażowani pracownicy stanowią dla firmy ważną przewagę konkurencyjną i wartość w codziennych kontaktach z obecnymi i potencjalnymi klientami jak i agentami nieruchomości. Stąd też pozyskanie do zespołu utalentowanych osobowości jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji - powiedziała Magdalena Kowalewska, Head of Asset Management, Office & Logistics Poland, IMMOFINANZ Group.

Daniel Pater objął stanowisko Senior Asset Manager Office & Logistics. Jest odpowiedzialny za zarządzanie aktywami znajdującymi się w portfelu nieruchomości biurowych i logistycznych Immofinanz w Polsce. Daniel Pater ma 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracował w AIB PPM, Europolis Real Estate Asset Management i Knight Frank. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu i posiada tytuł magistra z zarządzania strategicznego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kurs CCIM.

Rafał Pisklewicz został Senior Leasing Manager Office & Logistics. Jego obowiązki obejmują wszystkie czynności związane z najmem nieruchomości biurowych i logistycznych z portfela Immofinanz w Polsce. Posiada on wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. Ostatnio Rafał pracował jako dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Intelligent Technologies SA, zajmując się nieruchomościami. Rafał jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu.

Ilona Orkwiszewska awansowana na stanowisko Asset Manager. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie 4 nieruchomościami biurowymi Immofinanz o powierzchni ok. 88 tys. mkw. (Park Postępu, IO-1, Brama Zachodnia i Cybernetyki Office Center). Pracuje w grupie od marca 2012 roku. Jest absolwentką studiów magisterskich w zakresie finansów korporacyjnych, bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Iwaszkiewicz dołączyła do zespołu ds. zarządzania aktywami Immofinanz jako Junior Leasing Manager. Jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni we wszystkich nieruchomościach biurowych Immofinanz w Polsce. Wcześniej pracowała w HB Reavis Polska, również jako Junior Leasing Manager, wykonując zadania o podobnym zakresie, a także w JLL jako konsultant finansowy, odpowiadając za wdrożenie systemu CRM w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ma prawie 3 lata doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA