PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz wzmocnił zespół odpowiedzialny za sektor biurowy w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 gru 2015 11:00

Immofinanz wzmocnił zespół odpowiedzialny za sektor biurowy w Polsce      Daniel Kłosowski, Junior Leasing Manager i Kamil Lubiejewski, Senior Asset Manager

Po przejęciu Empark Mokotów Business Park, Immofinanz wzmocnił zespół odpowiedzialny za sektor biurowy w Polsce. Do działu Asset Management dołączyli: Kamil Lubiejewski jako Senior Asset Manager oraz Daniel Kłosowski na stanowisku Junior Leasing Manager.

REKLAMA

Na nowym stanowisku Kamil Lubiejewski odpowiedzialny jest za zarządzenie wszystkimi dziewięcioma budynkami wchodzącymi w skład Empark Mokotów Business Park. Kamil Lubiejewski zdobywał swoje doświadczenie zawodowe pracując w kilku międzynarodowych korporacjach, głównie z sektora medycznego i nieruchomości. Ostatnie dziesięć lat swojej pracy zawodowej spędził w firmach JLL oraz w Skanska Property Poland. W każdej z nich zajmował kierownicze stanowiska w zakresie finansów i operacji. Ukończył Szkołę Główną Handlową na wydziale finanse i bankowość oraz studnia podyplomowe na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Daniel Kłosowski dołączył do zespołu ds. zarządzania aktywami Immofinanz jako Junior Leasing Manager. Jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni we wszystkich nieruchomościach biurowych Immofinanz w Polsce. Posiada czteroletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych zdobyte w DTZ, gdzie reprezentował CBRE Global Investors, jak również Vienna Insurance Group w procesie najmu powierzchni biurowych. Jest absolwentem Uniwersytetu imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wydziale prawa i administracji. 

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność aktualnie skupia się na sektorze handlowym, biurowym oraz logistycznym, na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Immofinanz posiada portfel o wartości około 6,6 mld euro, obejmujący ponad 440 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA