PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Invesco Real Estate wzmacnia warszawski zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 lut 2015 09:13

Invesco Real Estate wzmacnia warszawski zespół

Fundusz inwestycyjny Invesco Real Estate (IRE) intensywnie rozwija swoją działalność na polskim rynku. W styczniu do warszawskiego oddziału IRE dołączyła Aneta Rusiniak.

REKLAMA

Aneta Rusiniak jest odpowiedzialna za realizację strategii zarządzania aktywami w celu zwiększenia ich wartości i zapewnienia efektywnego działania polskich nieruchomości znajdujących się w portfelu Invesco. W ramach wykonywanych obowiązków jest również odpowiedzialna za analizy finansowe na poziomie nieruchomości.

Aneta Rusiniak posiada ponad czteroletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączyła do IRE, pracowała jako analityk w CBRE w dziale rynków kapitałowych i ukończyła staż w DTZ i Kings Sturge gdzie zyskała doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Uzyskała stopień magistra z zarządzania nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie studiuje na studiach drugiego stopnia, które są akredytowane przez Królewski Instytut Rzeczoznawców Majątkowych (RICS), na Uniwersytecie Kingston.

- Cieszymy się mogąc powitać Anetę w naszym zespole. Jesteśmy zadowoleni z możliwość rozwoju naszej działalność na polskim rynku już po roku od otwarcia oddziału w Warszawie, którym kieruje Anna Duchnowska. Uważamy, że polski rynek nieruchomości ma mocną pozycję w Europie i coraz więcej naszych klientów wyraża zainteresowanie możliwościami, jakie oferuje. Aneta Rusiniak dołącza do nas w kluczowym momencie, jako że, w grudniu 2014 roku zrealizowaliśmy jedną z naszych największych transakcji w Polsce, mianowicie pozyskaliśmy Plac Unii na rzecz dwóch niemieckich klientów o osobnych rachunkach - mówi dyrektor zarządzający IRE Andy Rofe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA