PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ireneusz Węgłowski nominowany do tytułu "Człowiek roku Propertynews.pl"

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 sie 2014 14:56

Ireneusz Węgłowski nominowany do tytułu "Człowiek roku Propertynews.pl"

Ireneusz Węgłowski już od dwudziestu lat jest wiceprezesem zarządu spółki Orbis SA, która z 66 hotelami posiadającymi łącznie ponad 11 tysięcy pokoi nad Wisłą i na Litwie jest niekwestionowanym liderem rynku w Polsce. Głosami branżowych ekspertów oraz czytelników serwisu Propertynews.pli uzyskał nominację do nagrody Prime Property Prize 2014 w kategorii "Człowiek roku Propertynews.pl".

REKLAMA

Ireneusz Węgłowski nieprzerwanie działa w Orbisie w obszarze zarządzania nieruchomościami hotelowymi. Uczestniczył w restrukturyzacji spółki, która miała na celu zmianę modelu biznesowego i skupienie się na hotelarstwie, jako podstawowej działalności firmy.

Jest praktykiem i specjalistą w dziedzinie transakcji hotelowych, brał udział w realizacji wielu projektów zbycia niestrategicznych dla spółki nieruchomości.

Jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, zrealizował Program Rozwoju Zawodowego w Szkole Administracji Hotelowej Cornell University w Ithaca (USA). Ireneusz Węgłowski jest także Prezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego - organizacji reprezentującej interesy polskich hotelarzy na szczeblu lokalnym, narodowym i Unijnym.

ODDAJ GŁOS W KONKURSIE PRIME PROPERTYPRIZE 2014

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA