PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ireneusz Węgłowski prezesem IGHP

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 sty 2014 09:31

Ireneusz Węgłowski prezesem IGHP

Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Orbis SA, został prezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

REKLAMA

W dniu 10 stycznia br. Rada Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego wybrała Ireneusza Węgłowskiego, członka Rady, na funkcję prezesa zarządu Izby w związku z rezygnacją złożoną przez Aleksandra Pietyrę.

Ireneusz Węgłowski będzie pełnił nową funkcję społecznie. W branży hotelowej działa od ponad 30 lat, zdobywał szerokie doświadczenie pracując na różnych stanowiskach operacyjnych zarówno w hotelach, jak też w zarządzie korporacji hotelowej.

- Wybór na stanowisko prezesa zarządu IGHP traktuję jako wyróżnienie, ale też jako zobowiązanie do pracy na rzecz dalszej integracji środowiska hotelowego w Polsce. Chciałbym wzmocnić pozycję Izby, jako najważniejszego przedstawiciela polskiej branży hotelowej, zarówno w kraju, jak i za granicą - powiedział Ireneusz Węgłowski.

Jednym z zamierzeń nowego prezesa jest afiliowanie IGHP w europejskiej organizacji hotelowej HOTREC, a także popularyzacja działań Izby i pozyskanie nowych członków.

- Wierzę, że dotychczasowa pozycja IGHP, wzmocniona skuteczną pracą całego zespołu Rady Izby, pozwoli nam osiągnąć stawiane cele, służące ochronie interesów hoteli - dodał Ireneusz Węgłowski.

IGHP to samorząd gospodarczy branży hotelowej, który działa od 2003 r. Izba reprezentuje interesy nie tylko swoich członków, ale także całego środowiska hotelowego w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA