PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jacek Kędzior stanie na czele EY w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lis 2013 16:17

Jacek Kędzior stanie na czele EY w Polsce

Decyzją dotychczasowego partnera zarządzającego oraz pozostałych partnerów EY, 1 stycznia 2014 roku Jacek Kędzior obejmie stanowisko partnera zarządzającego polską praktyką największej firmy doradczej w kraju. Jacek Kędzior będzie na tym stanowisku następcą Duleepa Aluwihare, który zarządzał firmą przez 23 lata. Duleep Aluwihare pozostanie w firmie i będzie członkiem kadry kierowniczej EY.

REKLAMA

Jacek Kędzior pracuje w firmie prawie 20 lat. Wcześniej od 2007 roku zajmował stanowisko szefa działu Doradztwa Podatkowego. Kierowany przez niego zespół Doradztwa Podatkowego EY osiągnął pozycję lidera polskiego rynku. Udokumentowana ona została m.in. tytułami największej firmy doradztwa podatkowego pod względem przychodów w Rankingu Rzeczpospolitej 2013 oraz Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej 2013. Jacek Kędzior był też szefem praktyki podatkowej EY w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej (21 krajów), będąc równocześnie członkiem zarządu praktyki podatkowej w obszarze obejmującym Europę, Bliski Wschód i Afrykę (93 kraje).

- Firma, którą decyzją partnerów przyjdzie mi prowadzić, jest w bardzo dobrej formie. Cieszę się, że będę szefem EY. Moja filozofia prowadzenia biznesu jest prosta. Musimy być cały czas skupieni na kliencie. Służyć mu wiedzą i kompetencjami, jednocześnie zachowując niezależność. Jesteśmy po to, by pomagać i wspierać, ale zarazem mieć odwagę wskazywać co powinno się robić, a czego nie. Będę dążył do tego by nasi doradcy autentycznie służyli klientom i jakościowo odróżniali się od naszych konkurentów - mówi Jacek Kędzior.

Decyzja o wyborze Jacka Kędziora na nowego partnera zarządzającego (odpowiednik CEO) EY w Polsce zapadła ponad 18 miesięcy temu. Duleep Aluwihare pozostanie partnerem w polskiej praktyce EY i nadal będzie członkiem ścisłego kierownictwa firmy. Będzie też doradcą Jacka Kędziora. Aluwihare i Kędzior pracują razem od 19 lat.

- Wskazanie Jacka jako mojego następcy nie było łatwe bo mamy w naszych szeregach wielu znakomitych ludzi. Cieszę się jednak, że kandydatura Jacka zdobyła uznanie pozostałych Partnerów. Jacek ma 4 kluczowe atuty, które sprawiają, że jest bardzo dobrym liderem. Po pierwsze wybitne osiągnięcia menadżerskie. Naszą praktykę podatkową, która jeszcze kilka lat temu nie osiągała swojego pełnego potencjału, przekształcił w absolutnego lidera rynku. Po drugie Jacek naturalnie odnajduje się w roli lidera. Precyzyjnie wyznacza cele i szybko przechodzi do działania. Po trzecie cechują go wartości ważne dla lidera takiej firmy jak EY. Uczciwość, decyzyjność, energia i entuzjazm. I po czwarte - Jacek jest jednym z najbardziej doświadczonych ludzi w EY. Był z nami praktycznie od początku i zna firmę jak mało kto - tłumaczy Duleep Aluwihare, obecny partner zarządzający EY.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA