PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jan Motz z szansą na tytuł „Człowiek roku Propertynews.pl"

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 sie 2014 09:40

Jan Motz z szansą na tytuł „Człowiek roku Propertynews.pl"

Jan Motz - prezes zarządu oraz współzałożyciel Grupy Capital Park znalazł się wśród nominowanych do nagrody Prime Property Prize 2014 w kategorii „Człowiek roku Propertynews.pl". W tym gronie są także: Przemysław Krych, prezes Griffin Group; Michał Skotnicki, prezes BBI Development; Robert Dobrzycki, partner zarządzający na Europę, Panattoni Europe oraz Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Orbis SA.

REKLAMA

ODDAJ GŁOS W KONKURSIE

Jan Motz obecnie pełni funkcję prezesa zarządu Grupy Capital Park, która jest jedną z czołowych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm inwestujących na rynku nieruchomości w Polsce. Od ponad 10 lat zajmuje się realizacją projektów nieruchomościowych i zarządzaniem nimi.

Jan Motz utworzył pierwszy na polskim rynku fundusz Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza. W grudniu 2013 r. Capital Park zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kluczowe inwestycje realizowane przez Grupę to m.in. kompleks budynków biurowych Eurocentrum, wielofunkcyjny projekt Royal Wilanów, czy też rewitalizacja Fabryki Norblina w Warszawie.

Od rozpoczęcia działalności wraz z zespołem przeprowadził z sukcesem ponad 100 transakcji inwestycyjnych. Obecnie Grupa zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni ok. 248 tys. mkw.

Jan Motz posiada blisko 30-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobywał między innymi na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku amerykańskim, gdzie w latach 1986-2001 z sukcesem prowadził spółkę deweloperską Progressive Development Inc, realizującą inwestycje budowlane. W roku 1988 został współwłaścicielem firmy Real Management Inc., również zajmującej się inwestycjami na rynku nieruchomości. W 1997 roku przez 10 lat działał jako założyciel oraz udziałowiec w Communication One Inc., w skład której wchodzi między innymi spółka Call Center Poland S.A. - lider na polskim rynku usług call center.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA