PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jarosław Tutaj dołączył do zespołu ds. komercjalizacji Libra Project

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 wrz 2011 08:59

We wrześniu do zespołu ds. komercjalizacji firmy Libra Project dołączył Jarosław Tutaj. Już od 11 lat związany z rynkiem centrów handlowych. Dotychczas współpracował m.in. z firmami Echo Investment, Apsys, Jones Lang Lasalle i Gray International.

REKLAMA

Jarosław Tutaj jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje pierwsze doświadczenia na rynku centrów handlowych zdobywał 11 lat temu w firmie Echo Investment, gdzie zajmował się komercjalizacją powierzchni w projektach zlokalizowanych w Łodzi, Piotrkowie, Radomiu, Zamościu, Pile, Tczewie, a także w I fazie Galerii Echo w Kielcach.

Jarosław Tutaj pracował w firmie Apsys jako członek zespołu najmu powierzchni dla centrum Manufaktura w Łodzi. Kolejne cztery lata spędził w dziale powierzchni handlowych w Jones Lang Lasalle. Realizował wtedy takie projekty jak m.in.: Galaxy w Szczecinie, Galeria Kazimierz w Krakowie oraz II fazę Reduty w Warszawie.

Od 2006 roku był szefem działu najmu w firmie deweloperskiej Gray International. W ramach swoich zadań realizował m.in. komercjalizację centrum handlowego Felicity w Lublinie.

Dwa lata temu rozpoczął działalność konsultingową, zajmując się komercjalizacją kilku projektów handlowych w Polsce.

Firma Libra Project komercjalizuje obecnie cztery galerie handlowe: Galerię Korona Kielce w Kielcach, Galerię Warmińską w Olsztynie, Galerię Goplana w Lesznie oraz Galerię Solną w Inowrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA