PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL przejmuje eksperta od CBRE

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 paź 2017 17:20

JLL przejmuje eksperta od CBRE Mike Atwell, dyrektor Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią w JLL

Z początkiem października Mike Atwell objął stanowisko dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią w JLL. Z biura w Pradze pokieruje ponad 30-osobowym zespołem ekspertów specjalizujących się w rynkach kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej, obsługującym krajowych i międzynarodowych klientów na rynkach nieruchomości w regionie.

REKLAMA

Do jego obowiązków będzie należeć kierowanie działem rynków kapitałowych na rynku czeskim, ale i stworzenie ogólnej strategii rozwoju działalności JLL w zakresie rynków kapitałowych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, przy ścisłej współpracy z lokalnymi i regionalnymi zespołami JLL.

Mike Atwell ma 30 lat doświadczenia w obszarze doradztwa międzynarodowego w zakresie nieruchomości. Do JLL dołącza po pięciu latach pracy w CBRE, gdzie sprawował ostatnio funkcję Dyrektora Międzynarodowych Rynków Kapitałowych we Francji. Wcześniej przez trzy lata był Dyrektorem Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej z siedzibą w Polsce. Ponadto, pełnił funkcje kierownicze w Cushman & Wakefield jako Dyrektor Zarządzający na Bliskim Wschodzie i Dyrektor ds. Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

- Cieszymy się, że do naszego zespołu w Europie Środkowej dołącza Mike. Jego dotychczasowe doświadczenie i wiedza będą niezwykle cenne w tworzeniu atrakcyjnej oferty dla naszych dotychczasowych klientów, pozyskiwaniu nowych oraz umacnianiu pozycji JLL jako lidera na rynku inwestycyjnym w regionie, komentuje Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

- Europejski krajobraz inwestycyjny ulega ciągłym przeobrażeniom i obserwujemy rosnący napływ międzynarodowego kapitału na rynki nieruchomości Europy Środkowo-Wschodniej. W odpowiedzi na zmiany potrzeb naszych klientów rozwijamy strategie inwestycyjne, a pod kierownictwem Mike’a będziemy jeszcze w większym stopniu identyfikować szanse rozwoju, odpowiadać na wyzwania współczesnego rynku i przede wszystkim realizować cele klientów”, mówi Matthew Richards, dyrektor Rynków Kapitałowych, EMEA, JLL.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA