PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL wzmacnia Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 wrz 2014 09:12

Katarzyna Krokosińska dołączyła do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy JLL na stanowisko starszego konsultanta ze specjalizacją z obszaru wrocławskiego rynku biurowego. Do jej obowiązków należeć będzie obsługa już obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na Dolnym Śląsku, a także współpraca z władzami miasta i innymi jednostkami rządowymi i samorządowymi, a także organizacjami biznesowymi oraz inwestorami. Katarzyna Krokosińska będzie pełnić obowiązki we wrocławskim biurze firmy.

REKLAMA

Katarzyna Krokosińska przed dołączeniem do zespołu JLL realizowała projekty doradcze z zakresu koordynacji procesów inwestycyjnych. Przez kilka lat pracowała w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, a przed jej powstaniem w zespole ds. Wspierania Inwestorów Zagranicznych przy Biurze Prezydenta Wrocławia, przy określaniu kierunków rozwoju i wdrażania strategii pozyskiwania nowych inwestorów, a także przy wsparciu firm już obecnych na Dolnym Śląsku, takich jak m.in. Whirlpool, Bosch, 3M, Volvo, HP, Siemens.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne) oraz studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Międzynarodowych Procedur Organizacji Inwestycji wg FIDIC na Politechnice Wrocławskiej.

Wrocław jest jedną z najbardziej kluczowych, a jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się lokalizacji pod projekty z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. O atrakcyjności stolicy Dolnego Śląska dla inwestorów decyduje położenie geograficzne, szeroki dostęp do kadr, otwartość władz miasta na współpracę z międzynarodowym biznesem i wysoka jakość obsługi inwestora, a także rozwinięta infrastruktura transportowa i biurowca. Łączne zasoby biurowe Wrocławia kształtują się na poziomie 555 900 mkw. czyniąc ze stolicy Dolnego Śląska trzeci co do wielkości rynek w kraju - po Warszawie i Krakowie. Głównym motorem rozwoju wrocławskiego rynku biurowego jest właśnie sektor nowoczesnych usług dla biznesu. 41% wynajętych zasobów biurowych w mieście przypada właśnie na międzynarodowe centra usług.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA