PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Joerg Kreindl awansuje w strukturach CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 kwi 2014 11:25

Joerg Kreindl awansuje w strukturach CBRE

Joerg Kreindl został powołany na stanowisko Dyrektora Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

REKLAMA

W ciągu ostatnich trzech lat Joerg Kreindl koordynował z biura w Warszawie prace Działu Obsługi Najemców w regionie CEE oraz nadzorował proces integrowania zespołów regionalnych. Od teraz skupi się wyłącznie na rozwoju i relokacji dużych najemców przemysłowych w regionie CEE.

Joerg Kreindl ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Po krótkim okresie pracy w Dziale Obsługi Klientów Korporacyjnych w Wiedniu, przez 6 lat kierował słowackim biurem CBRE. W 2011 roku przeniósł się do Warszawy, by wzmocnić polski zespół.

- W ciągu ostatnich kilku lat Joerg Kreindl odegrał kluczową rolę w tworzeniu transgranicznej platformy agencyjnej CBRE w regionie CEE. Dalszy rozwój działu nieruchomości magazynowo-przemysłowych ma dla nas znaczenie priorytetowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i wiedza Joerga pozwolą mu umacniać naszą pozycję lidera na rynku - powiedział Andreas Ridder, prezes CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią.

- Obsługujemy zarówno najemców, którzy poszukują powierzchni w już istniejących obiektach jak i tych, dla których przygotowujemy kompleksową usługę zapewniając powierzchnię zaprojektowaną wedle oczekiwań klienta. Moją ambicją jest, by przy wsparciu dyrektorów oraz całych zespołów w regionie, a także globalnej sieci CBRE, w błyskawicznym tempie zdobyć wiodącą pozycję na rynku - dodał Joerg Kreindl, dyrektor Działu Nieruchomości Magazynowych i Przemysłowych w CBRE na Europę Środkowo-Wschodnią.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA