PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział Zarządzania Nieruchomościami

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 lip 2013 16:23

Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział Zarządzania Nieruchomościami

Jones Lang LaSalle rozbudowuje swój zespół ds. zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. W ostatnich miesiącach do firmy dołączyli eksperci zarówno z zakresu zarządzania projektami biurowymi, jak i handlowymi, a także specjaliści z obszaru finansów i administracji.

REKLAMA

Do zespołu zarządzającego nieruchomościami biurowymi dołączyli:

Łukasz Mazurczak objął stanowisko dyrektora w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Swoje ponad 13-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Biurowym Lubicz, Jones Lang LaSalle oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Ekonomii, ze specjalnością w zakresie ekonomiki nieruchomości i procesu inwestycyjnego, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Anna Scipio del Campo pełnić będzie funkcję zarządcy nieruchomości. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle, realizowała projekty w takich firmach jak Apsys, GE Real Estate oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentką Administracji na Politechnice Warszawskiej.

Dorota Hołda objęła funkcję zarządcy nieruchomości. Jako licencjonowany zarządcą nieruchomości oraz inżynier HVAC, zdobyła  doświadczenie z obszaru zarówno zarządzania nieruchomościami, jak i aktywami, m.in. w STRABAG Property and Facility Services. Ukończyła Wydział Administracji Politechniki Warszawskiej oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Joanna Pergół rozpoczęła pracę na stanowisku młodszego zarządcy nieruchomości. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w DTZ Polska i DTZ Management. Jest absolwentką Politechniki Koszalińskiej, na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada również licencję zarządcy nieruchomości.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA