PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Justin Read nowym dyrektorem finansowym Grupy Segro

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 maj 2011 12:20

Justin Read nowym dyrektorem finansowym Grupy Segro

Firma Segro powołała nowego dyrektora finansowego Grupy. Justin Read dołączy do zespołu 30 sierpnia 2011 roku, zastępując Davida Sleath, który w kwietniu br. został mianowany dyrektorem generalnym Segro.

REKLAMA

Do czasu objęcia stanowiska przez Justina Reada, obowiązki nadzoru nad wszystkimi sprawami finansowymi Grupy Segro przejął Andrew Pilsworth - szef departamentu Skarbu.

Justin Read przejdzie do Segro z firmy Speedy Hire, w której od 2008 roku zajmuje stanowisko dyrektora finansowego. Poprzednio Justin Read przez 13 lat związany był ze spółką Hanson, w której pełnił m.in. funkcję zastępcy dyrektora finansowego, dyrektora zarządzającego na Europę Kontynentalną, kierownika Działu Rozwoju Korporacji, kierownika Działu Zarządzania Ryzykiem, a także kierownika Departamentu Skarbu. W latach 1983 - 1989 pracował dla firmy Bankers Trust, a następnie od 1991 do 1994 roku dla spółki Euro Disney SCA.

Justin Read ukończył St Anne's College w Oxfordzie, a tytuł MBA uzyskał w 1990 roku w INSEAD - jednej z największych na świecie i najbardziej prestiżowych uczelni kształcących w zakresie zarządzania i biznesu.

- Cieszę się, że Justin zgodził się dołączyć do naszego zespołu. Jestem przekonany, że na nowym stanowisku będzie miał możliwość w pełni wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności, a także bogate doświadczenie, które zdobył pełniąc rozmaite funkcje kierownicze w wielu firmach działających w różnych sektorach biznesu - powiedział dyrektor generalny Segro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA