PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Karolina Nitowska dołączyła do zespołu Aspenn

  • Autor: pr
  • 13 kwi 2012 07:30

Karolina Nitowska została zatrudniona w agencji doradczej Aspenn jako negocjator.

REKLAMA

Karolina Nitowska jest absolwentką Politechniki Białostockiej gdzie ukończyła Wydział Geodezji i Kartografii. Uczestniczyła w międzynarodowym programie wymiany studentów Socrates-Erasmus w Portugalii gdzie doskonaliła swoją wiedzę z zakresu planowania przestrzennego i obrotu nieruchomościami. Obecnie kończy studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej (kierunek Gospodarka Przestrzenna) i jest studentką studiów podyplomowych o specjalności Wycena Nieruchomości w Warszawskiej Szkole Zarządzania. Uprzednio pracowała na stanowisku negocjatora w firmie Terra Investments.

Aspenn to niezależna firma doradcza oferująca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Zajmuje się kompleksową obsługę projektów handlowych począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii i budżetu najmu, doradztwo projektowe i marketingowe, wynajem do sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA