PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Katarzyna Woźna zadba o komercjalizację wieżowca Spektrum Tower

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 kwi 2014 09:16

Katarzyna Woźna zadba o komercjalizację wieżowca Spektrum Tower

Katarzyna Woźna dołączyła do zespołu WX Management Services Sp. z o.o., obejmując stanowisko Leasing and Marketing Director. Będzie odpowiedzialna za PR marketing i wynajem powierzchni w budynkach biurowych zarządzanych przez spółkę.

REKLAMA

Katarzyna Woźna kierować będzie zespołem, który odpowiada za całość procesu marketingu i leasingu powierzchni biurowych począwszy od przygotowania strategii najmu, poprzez negocjowanie jego warunków aż po końcową fazę komercjalizacji obiektów. Jej głównym zadaniem będzie promocja inwestycji Spektrum Tower, 122-metrowego budynku biurowego usytuowanego w ścisłym centrum Warszawy.

Na 28 kondygnacjach znajduje się ponad 29 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Obecnie budynek przechodzi remont na dużą skalę i podlega przekształceniu w obiekt o wyższym standardzie.

- Dołączenie Katarzyny Woźnej do zespołu WX Management zapewni sukces procesowi wynajmu powierzchni w Spektrum Tower. Doceniamy jej bogate doświadczenie i wyjątkowe kompetencje. Praca w WX stworzy jej szansę dalszego rozwoju zawodowego - powiedział Christian Fojtl, dyrektor zarządzający w WX Management Services Sp. z o.o.

- Jako Leasing Director odpowiedzialna za budynki biurowe mam możliwość wykorzystania moich dotychczasowych umiejętności, ale też zdobycia innych kompetencji. Spektrum Tower to niezwykła inwestycja, która oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań najemcom i użytkownikom. Otwiera przede mną i całym moim zespołem ogromne możliwości - powiedziała Katarzyna Woźna, Leasing and Marketing Director w WX Management Services Sp. z o.o.

- Spektrum Tower to wyjątkowa inwestycja w biznesowym centrum Warszawy. Nie budujemy budynku od podstaw, tylko przerabiamy istniejący
obiekt na bardzo nowoczesny, wysokiej klasy biurowiec, przyjazny środowisku i stanowiący świetne miejsce pracy. Obok wielu udogodnień będą w nim między innymi stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz ułatwienia dla rowerzystów - dodała Katarzyna Woźna.

Katarzyna Woźna ma ponad 9-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami odpowiedzialnymi za projekty w branży nieruchomości, w tym za leasing powierzchni biurowych. Utworzyła sześć funduszy inwestycyjnych piastując stanowisko prezesa w Horyzont Group (obecnie Hamilton & Co). Współpracowała z GreenFields Investments, gdzie była dyrektorem Działu Najmu. W ramach tej organizacji przeprowadziła wynajem powierzchni między innymi w biurowcach Żoliborz One, Le Palais, Equator II. Katarzyna Woźna współpracowała także w Londynie z Funduszami typu private equity, gdzie odpowiadała za projekty nieruchomościowe na brytyjskim rynku, jak również w Ameryce Południowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA