PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Katarzyna Woźna zadba o komercjalizację wieżowca Spektrum Tower

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 kwi 2014 09:16

Katarzyna Woźna zadba o komercjalizację wieżowca Spektrum Tower

Katarzyna Woźna dołączyła do zespołu WX Management Services Sp. z o.o., obejmując stanowisko Leasing and Marketing Director. Będzie odpowiedzialna za PR marketing i wynajem powierzchni w budynkach biurowych zarządzanych przez spółkę.

REKLAMA

Katarzyna Woźna kierować będzie zespołem, który odpowiada za całość procesu marketingu i leasingu powierzchni biurowych począwszy od przygotowania strategii najmu, poprzez negocjowanie jego warunków aż po końcową fazę komercjalizacji obiektów. Jej głównym zadaniem będzie promocja inwestycji Spektrum Tower, 122-metrowego budynku biurowego usytuowanego w ścisłym centrum Warszawy.

Na 28 kondygnacjach znajduje się ponad 29 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Obecnie budynek przechodzi remont na dużą skalę i podlega przekształceniu w obiekt o wyższym standardzie.

- Dołączenie Katarzyny Woźnej do zespołu WX Management zapewni sukces procesowi wynajmu powierzchni w Spektrum Tower. Doceniamy jej bogate doświadczenie i wyjątkowe kompetencje. Praca w WX stworzy jej szansę dalszego rozwoju zawodowego - powiedział Christian Fojtl, dyrektor zarządzający w WX Management Services Sp. z o.o.

- Jako Leasing Director odpowiedzialna za budynki biurowe mam możliwość wykorzystania moich dotychczasowych umiejętności, ale też zdobycia innych kompetencji. Spektrum Tower to niezwykła inwestycja, która oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań najemcom i użytkownikom. Otwiera przede mną i całym moim zespołem ogromne możliwości - powiedziała Katarzyna Woźna, Leasing and Marketing Director w WX Management Services Sp. z o.o.

- Spektrum Tower to wyjątkowa inwestycja w biznesowym centrum Warszawy. Nie budujemy budynku od podstaw, tylko przerabiamy istniejący
obiekt na bardzo nowoczesny, wysokiej klasy biurowiec, przyjazny środowisku i stanowiący świetne miejsce pracy. Obok wielu udogodnień będą w nim między innymi stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz ułatwienia dla rowerzystów - dodała Katarzyna Woźna.

Katarzyna Woźna ma ponad 9-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami odpowiedzialnymi za projekty w branży nieruchomości, w tym za leasing powierzchni biurowych. Utworzyła sześć funduszy inwestycyjnych piastując stanowisko prezesa w Horyzont Group (obecnie Hamilton & Co). Współpracowała z GreenFields Investments, gdzie była dyrektorem Działu Najmu. W ramach tej organizacji przeprowadziła wynajem powierzchni między innymi w biurowcach Żoliborz One, Le Palais, Equator II. Katarzyna Woźna współpracowała także w Londynie z Funduszami typu private equity, gdzie odpowiadała za projekty nieruchomościowe na brytyjskim rynku, jak również w Ameryce Południowej.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA