PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kinga Nowakowska w zarządzie Capital Park

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 19 paź 2016 15:33

Kinga Nowakowska w zarządzie Capital Park Kinga Nowakowska

Michał Koślacz zrezygnował z pełnienia funkcji członka zarządu Capital Park. Jego miejsce zajmie Kinga Nowakowska.

REKLAMA

Kinga Nowakowska jest absolwentką paryskiej Sorbony na Wydziale Prawa, ze specjalizacją Prawo Międzynarodowe Biznesu. W latach 1995-1996 była koordynatorem w zakresie sprzedaży produktów sieciowych IBM na obszarze Europy Wschodniej dla firmy Sodexi we Francji. Od 1997 roku przez 11 lat była Dyrektorem Generalnym Call Center Poland, które pod jej kierownictwem stało się jednym z największych outsoursing'owych, wielojęzycznych centrów obsługi klienta w Europie Wschodniej. W 2007 roku Call Center Poland S.A., wchodzące w skład Grupy Communication One zostało z sukcesem sprzedane.

Od 2007 r. Kinga Nowakowska jest związana z Grupą Capital Park - firmą inwestycyjną działającą na rynku nieruchomości, w której pełni funkcję Dyrektor Operacyjnej. Jest zaangażowana w największe projekty prowadzone przez Grupę Capital Park, m.in. projekty biurowe Eurocentrum i Royal Wilanów. Od 2009 roku jest również Dyrektorem Generalnym spółki celowej ArtN Sp. z o.o., należącej do Grupy Capital Park, której celem jest realizacja wielofunkcyjnego projektu rewitalizacji w miejscu dawnej Fabryki Norblina w Warszawie.

Kompetencje Michała Koślacza, który pełnił również funkcję Dyrektora Finansowego zostały przekazane Marcinowi Juszczykowi.

Marcin Juszczyk jest absolwentem Uniwesytetu Ekonomicznego w Krakowie, posiada kwalifikacje FCCA w dziedzinie rachunkowości i finansów i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami. Pełnił funkcje Dyrektora Finansowego w Grupie Capital Park od założenia spółki Capital Park Sp. z o.o. w 2003 roku do przejęcia roli Dyrektora Inwestycyjnego w 2005 roku. W latach 2001-2006 był Dyrektorem Finansowym w Call Center Poland SA i innych spółkach z Grupy Communication One.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA