PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Knight Frank stawia na placemaking

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 lis 2017 14:24

Knight Frank stawia na placemaking Anna Scipio del Campo, menadżer ds. marketingu w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank

Po rozszerzeniu na początku tego roku oferty Działu Zarządzania Nieruchomościami o compliance, firma doradcza Knight Frank, stawia na rozwój obsługi marketingowej dla właścicieli nieruchomości. W tym celu do zespołu dołączyła Anna Scipio del Campo, obejmując stanowisko menadżera ds. marketingu w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, która w proponowanych działaniach główny nacisk kładzie na placemaking.

REKLAMA

- Dział Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank od dawna organizował eventy, w tym charytatywne, które zwiększały rozpoznawalność budynków biurowych oraz uatrakcyjniały je dla najemców i ich pracowników. Jednak teraz, dbając o wartość nieruchomości na konkurencyjnym rynku - zwłaszcza biurowym – uważamy, że potrzebny jest jeszcze większy nacisk na działania marketingowe,  dlatego powiększamy zespół ekspertów ds. marketingu. Zadaniem Anny, która posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami i marketingu, jest opracowywanie i nadzór nad realizacją strategii marketingowych, zarówno dla zarządzanych już budynków, jak i spoza naszego portfela – mówi Aneta Rogowicz–Gała, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank.   

 - Zarządca budynku obecnie to nie tylko jego gospodarz i pośrednik pomiędzy właścicielem a najemcami w codziennej obsłudze. Musi on myśleć o nieruchomości w szerszym i długoterminowym wymiarze. Naszą misją  jest tworzenie wyjątkowych miejsc do pracy, zgodnie z zasadą work life balance i poszanowania środowiska. Nie ograniczamy się do samego budynku. Ważne jest dla nas jak on się wpisze w życie najbliższego otoczenia, a nawet całego miasta, dlatego działamy zgodnie z ideą placemakingu – dodaje Anna Scipio del Campo, menadżer ds. marketingu w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank.

Anna Scipio del Campo jest absolwentką Prawa Administracyjnego oraz Zarządzania i Marketingu na wydziale Prawa Administracyjnego Politechniki Warszawskiej. Z branżą nieruchomości komercyjnych jest związana od ponad 10 lat. Doświadczenie i wiedzę operacyjną zdobyła zarządzając budynkami biurowymi oraz centrami handlowymi. Opracowała i wdrożyła szereg strategii marketingowych - z wykorzystaniem nowych technologii w biurowcach i centrach handlowych - pracując m.in. dla takich firm jak Apsys, GE Real Estate, Cushman & Wakefield oraz JLL.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA