PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Knight Frank wzmacnia Dział Retail Asset Management

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2015 10:16

Knight Frank wzmacnia Dział Retail Asset Management Grażyna Morawiec- Jóźwicka

Grażyna Morawiec-Jóźwicka dołączyła do działu Retail Asset Management w firmie doradczej Knight Frank, obejmując stanowisko Retail Operations Manager.

REKLAMA

Z rynkiem nieruchomości handlowych jest związana zawodowo od 14 lat. Uczestniczyła w przygotowaniu otwarć centrów handlowych, jak również zajmowała się różnymi obszarami zarządzania takimi obiektami, w tym kwestiami operacyjnymi, księgowymi, leasingowymi i marketingowymi.

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Knight Frank Grażyna pracowała w zespole JLL zarządzającym Centrum Handlowym Forum, gdzie specjalizowała się w kwestiach leasingowych i marketingowych. Z tym centrum była związana od 2007 roku, kiedy uczestniczyła w przygotowaniach do jego otwarcia. Była zaangażowana także w przeprowadzony z powodzeniem w 2012 roku proces rekomercjalizacji CH Forum.

Grażyna Morawiec-Jóźwicka ma ponadto na swoim koncie udział w przygotowaniu otwarcia CH Platan w Zabrzu, należącym do Apsys Management. Dla tego operatora pracowała niemal 6 lat, uczestnicząc również w procesie zarządzania CH 3 Stawy w Katowicach i Geant w Sosnowcu.

Jej wiedza praktyczna obejmuje kwestie związane z budżetowaniem operacyjnym, nadzorem nad realizacją planów finansowych, ich rozliczeniem, jak też zarządzanie umowami najmu oraz planowanie, dobór wykonawców i nadzór nad realizacją kampanii promocyjnych w ramach marketingu centrum.

Dział Retail Asset Management Knight Frank oferuje wyspecjalizowaną kompleksową usługę strategicznego zarządzania wartością nieruchomości handlowych, która obejmuje wszystkie etapy życia obiektu, począwszy od fazy deweloperskiej poprzez komercjalizację i otwarcie, etap dojrzałości
i bieżące zarządzanie, a także - w zależności od potrzeb podyktowanych sytuacją rynkową – rekomercjalizację, remodeling czy rewitalizację, jak również przygotowanie do wyjścia z inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA