PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Krzysztof Rabiański na czele NFI Empik

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 wrz 2014 10:55

Krzysztof Rabiański na czele NFI Empik

Krzysztof Rabiański to nowy prezes zarządu spółki Empik Media & Fashion.

REKLAMA

Krzysztof Rabiański objął stanowisko 1 września. Jego kadencja potrwa do 15 czerwca 2015 roku.

Krzysztof Rabiański posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami na poziomie korporacyjnym w Polsce i za granicą. Karierę zawodową rozpoczął w PepsiCo Foods / Frito Lay. W latach 1999- 2003 pracował w grupie Pilkington na stanowisku dyrektora finansowego oraz członka zarządu. W tym czasie odpowiadał za przeprowadzenie procesu restrukturyzacji oraz wdrożenie systemu ERP. W latach 2003-2006 w ramach grupy Pilkington pełnił funkcję prezesa zarządu i regionalnego dyrektora finansowego na Skandynawię.

W 2006 roku został dyrektorem finansowym i wiceprezesem zarządu spółki Żywiec Zdrój S.A. z grupy Danone, gdzie zajmował się wsparciem procesu budowania udziału w rynku i silnej marki na rynku lokalnym.

W 2011 roku dołączył do Grupy Polpharma, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego będąc odpowiedzialnym za finansowanie ekspansji, zarządzanie długiem i ryzykiem finansowym oraz budowanie wartości firmy.

Krzysztof Rabiański jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA