PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kulczyk Silverstein Properties z nowym dyrektorem

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 wrz 2015 13:58

Kulczyk Silverstein Properties z nowym dyrektorem Ethos

Piotr Rafalski, inżynier z ponad 35-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów deweloperskich, objął funkcję dyrektora Działu Development w Kulczyk Silverstein Properties. Specjalista wzmocni zespół, odpowiedzialny za oddanie do użytku w 2016 roku kompleksu biurowo-handlowego Ethos przy placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie.

REKLAMA

Nowy dyrektor działu Development, wspólnie z 6-osobowym zespołem i generalnym wykonawcą – firmą PORR – będzie pracował nad realizacją rewitalizacji budynku Ethos. To największy projekt klasy A+ zlokalizowany na historycznym Trakcie Królewskim. Najemców przyjmie już pod koniec 2016 r. Zainaugurowane w lipcu prace budowlane zakończą się we wrześniu przyszłego roku.

Piotr Rafalski doświadczenie zdobywał w takich firmach, jak WS Atkins, PARP, Prochem, Hill International, Tebodin, Jet Conoco czy Tesco. W jego portfolio znajdują się m.in. takie inwestycje jak: Centrum handlowe ECE w Krakowie i w Gdańsku, Centrum Handlowe Światowida w Warszawie, wiele zakładów przemysłowych, w tym fabryka Michelin w Olsztynie, projekty wielkoformatowe sieci Tesco, stacje benzynowe JET oraz Shell, rewitalizacja stołecznego Krakowskiego Przedmieścia czy autostrada A4.

Kulczyk Silverstein Properties (KSP) jest firmą inwestycyjną i deweloperską z siedzibą w Warszawie, będącą joint venture pomiędzy Kulczyk Real Estate Holding S.à r.l (KREH) i Silverstein Properties, Inc. (SPI). KSP powstało pod koniec 2010 roku i zajmuje się budowaniem i inwestowaniem
w nieruchomości biurowe oraz handlowe.

Silverstein Properties Inc. (SPI) z siedzibą w Nowym Jorku, jest firmą inwestującą, zarządzającą i budującą nieruchomości, prowadzoną przez prezesa i dyrektora generalnego Larry’ego Silversteina. Obecne portfolio firmy obejmuje 850.000 mkw. nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. SPI posiada $10 mld (USD) planowanych inwestycji, łącznie z trzema nowymi wieżowcami na terenie World Trade Center w Nowym Jorku i projektami Four Seasons w Nowym Jorku i Orlando.

Akcjonariusze KSP w swoim portfelu posiadają łącznie ponad 3,25 milionów mkw. powierzchni komercyjnych, mieszkalnych i handlowych.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA