PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kulczyk Silverstein Properties z nowym dyrektorem

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 wrz 2015 13:58

Kulczyk Silverstein Properties z nowym dyrektorem Ethos

Piotr Rafalski, inżynier z ponad 35-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów deweloperskich, objął funkcję dyrektora Działu Development w Kulczyk Silverstein Properties. Specjalista wzmocni zespół, odpowiedzialny za oddanie do użytku w 2016 roku kompleksu biurowo-handlowego Ethos przy placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie.

REKLAMA

Nowy dyrektor działu Development, wspólnie z 6-osobowym zespołem i generalnym wykonawcą – firmą PORR – będzie pracował nad realizacją rewitalizacji budynku Ethos. To największy projekt klasy A+ zlokalizowany na historycznym Trakcie Królewskim. Najemców przyjmie już pod koniec 2016 r. Zainaugurowane w lipcu prace budowlane zakończą się we wrześniu przyszłego roku.

Piotr Rafalski doświadczenie zdobywał w takich firmach, jak WS Atkins, PARP, Prochem, Hill International, Tebodin, Jet Conoco czy Tesco. W jego portfolio znajdują się m.in. takie inwestycje jak: Centrum handlowe ECE w Krakowie i w Gdańsku, Centrum Handlowe Światowida w Warszawie, wiele zakładów przemysłowych, w tym fabryka Michelin w Olsztynie, projekty wielkoformatowe sieci Tesco, stacje benzynowe JET oraz Shell, rewitalizacja stołecznego Krakowskiego Przedmieścia czy autostrada A4.

Kulczyk Silverstein Properties (KSP) jest firmą inwestycyjną i deweloperską z siedzibą w Warszawie, będącą joint venture pomiędzy Kulczyk Real Estate Holding S.à r.l (KREH) i Silverstein Properties, Inc. (SPI). KSP powstało pod koniec 2010 roku i zajmuje się budowaniem i inwestowaniem
w nieruchomości biurowe oraz handlowe.

Silverstein Properties Inc. (SPI) z siedzibą w Nowym Jorku, jest firmą inwestującą, zarządzającą i budującą nieruchomości, prowadzoną przez prezesa i dyrektora generalnego Larry’ego Silversteina. Obecne portfolio firmy obejmuje 850.000 mkw. nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. SPI posiada $10 mld (USD) planowanych inwestycji, łącznie z trzema nowymi wieżowcami na terenie World Trade Center w Nowym Jorku i projektami Four Seasons w Nowym Jorku i Orlando.

Akcjonariusze KSP w swoim portfelu posiadają łącznie ponad 3,25 milionów mkw. powierzchni komercyjnych, mieszkalnych i handlowych.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA