PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kulczyk Silverstein Properties zatrudnia nowego dyrektora ds. akwizycji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 kwi 2012 12:40

Kulczyk Silverstein Properties zatrudnia nowego dyrektora ds. akwizycji

Joanna Kowalska-Szymczak dołączyła do zespołu Kulczyk Silverstein Properties i będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem nabywania nieruchomości dla funduszu (Acquisition Director).

REKLAMA

Joanna Kowalska-Szymczak posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych zdobyte w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Wcześniej pracowała w firmie doradczej DTZ, gdzie od 2009 roku zajmowała stanowisko dyrektora Zespołu Doradztwa.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii oraz Politechniki Warszawskiej, gdzie zdobyła wykształcenie w zakresie wyceny nieruchomości, inwestycji i zarzadzania. Posiada także licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a od 2005 roku jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Kulczyk Silverstein Properties (KSP) jest międzynarodową, prywatną firmą deweloperską i inwestycyjną z siedzibą w Warszawie, będącą joint venture pomiędzy Kulczyk Real Estate Holding S.àr.l (KREH) i Silverstein Properties, Inc. (SPI).

KSP powstało pod koniec 2010 roku i zajmuje się budowaniem i inwestowaniem w nieruchomości biurowe oraz handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA