PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Liczne awanse w CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 lut 2013 11:32

Liczne awanse w CBRE

Aż 8 pracowników CBRE w Polsce otrzymało awanse na nowe stanowisko w firmie.

REKLAMA

Barbara Huss-Kaniewska, Szef spółki CBRE Corporate Outsourcing (Shared Service Centre na region Europy, Środkowego Wschodu i Afryki), z siedzibą w Warszawie, awansowała na stanowisko Senior Dyrektora.

Barbara posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, finansów i audytu. Barbara Huss-Kaniewska zarządza Zespołem ponad 200 ekspertów nieruchomościowych i księgowych, obsługujących globalnych klientów korporacyjnych w zakresie zarządzania portfelem nieruchomości, zarządzania finansami nieruchomości klienta oraz administracji umów najmu.

Barbara jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Wydział Stosunków Międzynarodowych.

Sean Doyle awansował na stanowisko Dyrektora w dziale rynków kapitałowych.Do CBRE dołączył w 2010 roku. Sean jest odpowiedzialny za transakcje zakupu i sprzedaży nieruchomości biurowych, magazynowych i handlowych.

Sean Doyle posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, zdobyte w Wielkiej Brytanii, USA i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Sean jest również członkiem RICS.

Ireneusz Gawędziński awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora (Associate Director) działu zarządzania projektami. Ireneusz jest odpowiedzialny za zarządzanie projektami budowlanymi oraz za zdobywanie nowych klientów.

Ireneusz Gawędziński posiada ponad 11-letnie doświadczenie na rynku zarządzania kosztami i projektami. Ukończył Politechnikę Krakowską, Wydział Inżynierii Lądowej. Ireneusz jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Michał Żuliński awansował na Zastępcę Dyrektora (Associate Director) działu konsultantów budowlanych. Michał jest odpowiedzialny za doradztwo techniczne, opinie techniczne oraz obsługę kluczowych klientów w sektorach biurowym i przemysłowym. Michał Żuliński jest absolwentem Politechniki Lubelskiej, członkiem Chartered Institute of Building oraz Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Radosław Pawlak awansował na Zastępcę Dyrektora (Associate Director) działu powierzchni biurowych. Radosław jest odpowiedzialny za negocjacje i renegocjacje umów najmu.

Radosław Pawlak ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z Wycen Nieruchomości i Obrotu Nieruchomościami oraz posiada Licencję Pośrednika Nieruchomości.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA