PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Liczne awanse w Jones Lang LaSalle

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lip 2012 16:23

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, aż ośmiu pracowników Jones Lang LaSalle otrzymało nominacje na stanowiska dyrektorskie. Są to: Piotr Karpiński, Jakub Kleban, Tomasz Mika, Leon Ballard, Piotr Piasecki, Maciej Banaszak, Magdalena Reńska oraz Malgorzata Więcko.

REKLAMA

Piotr Karpiński, Jakub Kleban oraz Tomasz Mika objęli wyższe stanowisko dyrektorskie „national director" w Jones Lang LaSalle. Pozostali awansowani pracownicy objęli stanowisko dyrektorskie „associated director".

Piotr Karpiński posiada dziewięcioletnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości. Obecnie kieruje zespołem zarządzania nieruchomościami handlowymi w Polsce. W firmie pracuje od 2006 roku. Jakub Kleban pracuje w branży od 11 lat i w firmie odpowiada za koordynację wycen portfeli nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Tomasz Mika pracuje w Jones Lang LaSalle od 2010 roku. W ubiegłym roku objął kierownictwo nad działem powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce.

Leon Ballard pracuje w dziale rynków krajowych i odpowiada za doradztwo w zakresie nieruchomości handlowych i biurowych na polskim rynku. Piotr Piasecki posiada siedmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Pracował w dziale rynków kapitałowych. Maciej Banaszak pracuje w firmie od ponad pięciu lat. Pracuje w dziale zarządzania umowami najmu w rejonie EMEA.

Magdalena Reńska m.in. stworzyła trójmiejskie biuro Jones Lang LaSalle, którym kieruje od 4 lat. Specjalizuje się w komercjalizacji biurowców oraz reprezentacji najemców. Z kolei Małgorzata Więcko kieruje zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie nieruchomościami magazynowymi w Polsce. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA