PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Liebrecht & wooD z nowym dyrektorem ds rozwoju w Rumunii

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 maj 2014 13:47

Liebrecht & wooD z nowym dyrektorem ds rozwoju w Rumunii

W kwietniu br. Vlad Dumitrescu objął stanowisko Development Managera w rumuńskim oddziale Grupy Liebrecht & wooD, europejskiego dewelopera nieruchomości komercyjnych. W ciągu blisko 15 lat działalności w Rumunii, Grupa zrealizowała nowoczesne nieruchomości biurowe i handlowe o łącznej powierzchni 94 200 mkw., a obecnie kontynuuje rozwój z portfolio ponad 87 000 mkw. powierzchni w budowie lub planowanych.

REKLAMA

Przed dołączeniem do Grupy Liebrecht & wooD, Vlad Dumitrescu był zatrudniony jako Country Development Manager w firmie Immofinanz, Country Manager w firmach Prologis oraz Portland Trust w Rumunii, jak również jako Project Manager Bucharest West Industrial Park. Na zajmowanych stanowiskach był odpowiedzialny za szereg znaczących projektów logistycznych, handlowych oraz biurowych na rynku rumuńskim.

Vlad Dumitrescu jest absolwentem Technicznego Uniwersytetu Budownictwa w Bukareszcie (UTCB) i posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy w branży nieruchomości i sprzedaży. Vlad Dumitrescu jest też Prezesem Managers Club Romania, organizacji zrzeszającej managerów z całej Rumunii.

Grupa Liebrecht & wooD od ponad 20 lat prowadzi działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, Rumunii oraz Rosji, gdzie zrealizowała inwestycje biurowe, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych.

W skład Grupy wchodzą: spółka Liebrecht & wooD realizująca projekty deweloperskie, firma WeCare specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami oraz FASHION HOUSE Group - wdrażająca i aktywnie zarządzająca konceptem centrów typu outlet na rynkach rozwijających się. Za całościowy nadzór nad procesami inwestycyjnymi w ramach Grupy, odpowiada spółka Liebrecht & wooD Development Company.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA