PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Maarten Vermeulen zasiadł za sterami RICS na Europę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 maj 2014 08:54

Maarten Vermeulen zasiadł za sterami RICS na Europę

Maarten Vermeulen został mianowany nowym dyrektorem zarządzającym RICS Europa, Rosja i WNP. Jego zadaniem jest dalsze wprowadzenie etycznych i profesjonalnych standardów na europejski rynek nieruchomości oraz zapewnienie dostępu do najbardziej pożądanej profesjonalnej wiedzy.

REKLAMA

- Z radością witam Maartena w zespole kierowniczym RICS EMEA - komentuje Mark Walley, regionalny dyrektor zarządzający RICS EMEA. - Rozmiar i różnorodność Europy i Rosji są źródłem wielu wyzwań, a szerokie doświadczenie Maartena w zarządzaniu inwestycjami i nieruchomościami zapewni nam przewagę na rynku. RICS daje liczne możliwości rozwoju w Europie i jako jego członek wierzę, że Maarten zajmuje idealną pozycję, dzięki której standardy i aspiracje naszego sektora pozostaną na samym szczycie agendy - dodał.

Nowy dyrektor rozpoczyna swoją pracę w maju i będzie odpowiadał za rozwój pozycji RICS w Europie kontynentalnej, Rosji i WNP, umacniając usługi członkowskie i pozyskując jednocześnie nowych członków. Jego pierwszym zadaniem będzie ustanowienie strategicznych priorytetów RICS w tym regionie.

- Jestem podekscytowany tym pełnym wyzwań stanowiskiem w strukturach RICS - mówi Maarten Vermeulen, dyrektor zarządzający RICS Europa, Rosja i WNP, - Ponieważ głęboko wierzę w globalną wizję i najważniejsze cele organizacji, które oparte są na rozwoju, regulowaniu i wdrażaniu profesjonalnych standardów a także zapewnianiu zaufania klientów. Oczekuję pracy w zróżnicowanym i dynamicznym zespole, który jest obecny w ponad 30 europejskich krajach, mając ok. 6450 członków, 1650 kandydatów na członków i ponad 5600 studentów - dodaje.

Maarten Vermeulen może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości. Do tej pory pracował w Composition Capital Partners, gdzie pełnił funkcję dyrektora na obszar Europy i odpowiadał za szerokie portfolio inwestycji na tym kontynencie. Wcześniej pracował dla Protego Real Estate Investors, Lasalle Investment Management oraz Bouwfonds Asset Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA