PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Maciej Jankiewicz pokieruje PHN

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2016 19:30

Maciej Jankiewicz został powołany na stanowisko prezesa zarządu PHN SA, Zbigniew Kulewicz objął funkcję wiceprezesa ds. zarządzania aktywami nieruchomościowymi, a Piotr Staroń został członkiem zarządu ds. finansowych.

REKLAMA

Od kilku miesięcy tymczasowym prezesem PHN była Izabela Felczak-Poturnicka, która zastąpiła na stanowisku Artura Lebiedzińskiego.

Rada nadzorcza nie wyłoniła kandydata na stanowisko członka zarządu ds. inwestycji.

Maciej Jankiewicz jest magistrem nauk prawnych Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na WSPiRR w Falentach oraz studia podyplomowe w języku angielskim "Projekty deweloperskie i inwestycyjne" na WSGN w Warszawie. Od 2012 r. do chwili obecnej prowadził działalność gospodarczą w dziedzinie zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W latach 2010-2011 pełnił funkcję wiceprezesa Rady Nadzorczej Widzewskiego TBS w Łodzi. W latach 2007-2009 był członkiem Rady Nadzorczej Kaskada Sp. z o.o. w Warszawie. W latach 2007-2008 pełnił funkcję zarządcy POC Dipservice (obecnie Polski Holding Nieruchomości S.A.), zaś w 2006 r. był prezesem zarządu T.O.N. Agro S.A. (obecnie w składzie Polskiego Holdingu Nieruchomosci S.A.) oraz przewodniczącym Rady Nadzorczej Agroman Sp. z o.o. W latach 2004-2006 był dyrektorem Miejskiego Biura Finansów i Oświaty m.st. Warszawy, a w latach 2001-2003 zajmował stanowiska kierownicze w Centralnym Zarządzie Poczty Polskiej.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA