PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Maciej Mędrek dołącza do DTZ

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 gru 2014 08:02

Maciej Mędrek dołącza do DTZ

Maciej Mędrek objął stanowisko zastępcy dyrektora w Zespole Powierzchni Handlowych od grudnia br. i będzie odpowiedzialny m.in. za komercjalizację obiektów handlowych, negocjacje umów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z najemcami.

REKLAMA

Maciej Mędrek jest związany z rynkiem powierzchni handlowych od ponad 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w Parkridge Retail Development, P.A. NOVA i Savills. Był odpowiedzialny za komercjalizację i rekomercjalizację wielu obiektów handlowych na terenie całego kraju, w tym m.in. „Blue City" w Warszawie (65 000 m kw. powierzchni handlowej), „Sukcesja" w Łodzi (46 000 m kw.) czy też „Galena" w Jaworznie (45 000 m kw.).

- Dołączenie Macieja do DTZ związane jest z dynamicznym rozwojem Zespołu Powierzchni Handlowych oraz rosnącą liczbą projektów, w których uczestniczymy. Jego wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku obiektów handlowych z pewnością będą cennym wsparciem w codziennej pracy i wpłyną na dalszy rozwój DTZ - powiedziała Renata Kusznierska, dyrektor Zespołu Powierzchni Handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią w DTZ.

Maciej Mędrek ukończył studia magisterskie na kierunku Administracja na Uniwersytecie Wrocławskim.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA