PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Maciej Zajdel zastąpił Piotra Krawczyńskiego w KSP

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 kwi 2015 12:08

Maciej Zajdel zastąpił Piotra Krawczyńskiego w KSP Maciej Zajdel oraz Piotr Krawczyński

Maciej Zajdel, były prezes zarządzający IVG w Polsce zastąpił Piotra Krawczyńskiego na stanowisku dyrektora zarządzającego Kulczyk Silverstein Properties.

REKLAMA

Piotr Krawczyński zakończył współpracę z KSP z końcem marca. Jego obowiązki przejął Maciej Zajdel.

O odejściu Zajdla z IVG informowaliśmy na początku miesiąca.

Maciej Zajdel to menedżer z 17-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych i na rynku inwestycji infrastrukturalnych. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach biurowym i handlowym. W latach 2006-2014 związany z funduszem IVG Immobilien AG oraz IVG Institutional Funds GmbH, gdzie najpierw pełnił funkcję Project Developer Managera, obejmując następnie stanowisko prezesa zarządu. Odpowiadał za zarządzanie portfelem 17 nieruchomości biurowych i handlowych w Polsce o wartości ponad 400 mln Euro. W swojej karierze zrealizował transakcje zakupu i sprzedaży nieruchomości o wolumenie przekraczającym 500 mln Euro oraz przeprowadził projekty deweloperskie, których wartość szacuje się na ponad 160 mln Euro.

W zarządzanym dotychczas przez Maciej Zajdla warszawskim portfolio IVG znajdowały się m.in. inwestycje Le Palais przy Placu Grzybowskim, Royal Trakt Offices przy Alejach Ujazdowskich, Norway House w okolicach Placu Konstytucji, Pałac Młodziejowskiego zlokalizowany w zabytkowej części Starego Miasta, Feniks przy ul. Żelaznej czy też Horozon Plaza w okolicach Galerii Mokotów.

W przeszłości pracował m.in. dla TNO w Holandii oraz następnie dla Tebodin Poland, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju. Przez kilka lat był również odpowiedzialny za część inwestycji infrastrukturalnych NATO w Polsce.

Z wykształcenia inżynier budownictwa (Uniwersytet techniczny w Delft, Holandia oraz Politechnika Wrocławska) oraz ekonomista – absolwent Uniwersytetu w Calgary, Kanada (studia MBA). Od 2010 roku posiada tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member, CCIM Institute Chicago).

Piotr M. Krawczyński, związany z firmą Kulczyk Silverstein Properties od momentu jej założenia, zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego oraz członka zarządu. Jednocześnie, od 2009r. pełnił funkcję dyrektora generalnego firmy Kulczyk Real Estate Holding Oddział w Polsce.

Do Grupy firm Dr Jana Kulczyka dołączył w roku 1998r., gdzie obejmował kolejno stanowiska analityka inwestycyjnego (1998 – 2002), wicedyrektora w Departamencie Nadzoru Właścicielskiego i Rozwoju Kapitałowego (2002 – 2005) oraz dyrektora inwestycyjnego (2005 – 2009).

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA