PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Małgorzata Lińska-Bator z EY dołącza do Savillsa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 sty 2016 14:11

Małgorzata Lińska-Bator z EY dołącza do Savillsa Małgorzata Lińska-Bator

Małgorzata Lińska-Bator dołączyła do Działu Wycen i Doradztwa Savills Polska na stanowisku Associate.

REKLAMA

Małgorzata Lińska-Bator będzie odpowiedzialna za koordynację projektów doradczych na rynku nieruchomości, w tym za analizy i optymalizację portfeli nieruchomości, przygotowanie struktur organizacyjnych oraz strategii dotyczących nieruchomości. Będzie także świadczyć usługi doradcze obejmujące studium wykonalności, analizy dotyczące optymalnego wykorzystania nieruchomości i biznesplany.

Lińska-Bator posiada ponad 9-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu Savills była starszym konsultantem w zespole EY Transaction Real Estate, gdzie koordynowała zarówno projekty na skalę krajową, jak i międzynarodową. Jej doświadczenie obejmuje wycenę nieruchomości i doradztwo w zakresie studium wykonalności oraz analizy optymalnego wykorzystania nieruchomości dla największych projektów komercyjnych, analizy lokalizacji i oddziaływania, optymalizację kosztów nieruchomości i strategii relokacji, a także przeglądy audytowe.

- Jestem przekonany, że liczne kompetencje i wieloletnie doświadczenie Małgorzaty z pewnością przyczynią się do sukcesu zespołu wycen w Savills. Małgorzata nie tylko wzmocni aktualne linie biznesowe, ale i rozwinie nowe obszary, w których firma może w przyszłości osiągnąć pozycję lidera - mówi Kamil Kowa, dyrektor Działu Wycen i Doradztwa w Savills.

Małgorzata Lińska-Bator ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie z tytułem magistra ekonomii i zarządzania nieruchomościami. Jest absolwentką studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej na kierunku wycena nieruchomości. Małgorzata jest licencjonowanym rzeczoznawcą i członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (MRICS).

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA