PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Małgorzata Lińska-Bator z EY dołącza do Savillsa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 sty 2016 14:11

Małgorzata Lińska-Bator z EY dołącza do Savillsa Małgorzata Lińska-Bator

Małgorzata Lińska-Bator dołączyła do Działu Wycen i Doradztwa Savills Polska na stanowisku Associate.

REKLAMA

Małgorzata Lińska-Bator będzie odpowiedzialna za koordynację projektów doradczych na rynku nieruchomości, w tym za analizy i optymalizację portfeli nieruchomości, przygotowanie struktur organizacyjnych oraz strategii dotyczących nieruchomości. Będzie także świadczyć usługi doradcze obejmujące studium wykonalności, analizy dotyczące optymalnego wykorzystania nieruchomości i biznesplany.

Lińska-Bator posiada ponad 9-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu Savills była starszym konsultantem w zespole EY Transaction Real Estate, gdzie koordynowała zarówno projekty na skalę krajową, jak i międzynarodową. Jej doświadczenie obejmuje wycenę nieruchomości i doradztwo w zakresie studium wykonalności oraz analizy optymalnego wykorzystania nieruchomości dla największych projektów komercyjnych, analizy lokalizacji i oddziaływania, optymalizację kosztów nieruchomości i strategii relokacji, a także przeglądy audytowe.

- Jestem przekonany, że liczne kompetencje i wieloletnie doświadczenie Małgorzaty z pewnością przyczynią się do sukcesu zespołu wycen w Savills. Małgorzata nie tylko wzmocni aktualne linie biznesowe, ale i rozwinie nowe obszary, w których firma może w przyszłości osiągnąć pozycję lidera - mówi Kamil Kowa, dyrektor Działu Wycen i Doradztwa w Savills.

Małgorzata Lińska-Bator ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie z tytułem magistra ekonomii i zarządzania nieruchomościami. Jest absolwentką studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej na kierunku wycena nieruchomości. Małgorzata jest licencjonowanym rzeczoznawcą i członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (MRICS).


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA