PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mariusz Sawoniewski odchodzi z Unibepu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 cze 2013 15:34

Mariusz Sawoniewski odchodzi z Unibepu

Mariusz Sawoniewski złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu oraz członka zarządu spółki Unibep S.A. ze skutkiem natychmiastowym - podała firma w komunikacie. Jednocześnie na stanowisko członka zarządu powołano Sławomira Kiszyckiego.

REKLAMA

Rezygnacja Sawoniewskiego motywowana jest przyczynami osobistymi.

Sławomir Kiszycki od 2009 roku pracuje w pionie finansowym spółki Unibep S.A. a od 2012 roku pełni również funkcję dyrektora finansowego.

Sławomir Kiszycki ukończył Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA przy Europejskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich i Szkole Głównej Handlowej. Zdobył dyplom Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce w Warszawie świadczący o zdobyciu uprawnień na stanowisko głównego księgowego. Zdobył uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek skarbu państwa. Od początku swojej kariery zawodowej związany był z branżą finansową. Na przełomie lat 90-tych związany był z bankiem PEKAO S.A., później z Kredyt Bank S.A. w Białymstoku. W ostatnich latach pełni funkcję dyrektora ds. finansowych w prywatnej spółce z o.o.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA