PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Marta Machus-Burek dołączyła do Colliers International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lis 2012 09:17

Marta Machus-Burek dołączyła do Colliers International

Marta Machus-Burek dołączyła do zespołu agencji Colliers International, gdzie objęła stanowisko dyrektora w Dziale Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych.

REKLAMA

Marta Machus-Burek będzie ściśle współpracować z Johnem Bańką, szefem działu DAS (Development Advisory Services), koncentrując się na doradztwie inwestorom, właścicielom i deweloperom w zakresie planowania strategii, rozwoju czy reorganizacji koncepcji nieruchomości komercyjnych, głównie z sektora handlowego.

Marta Machus-Burek posiada 16 lat doświadczenia w zakresie zarządzania aktywami, leasingu, marketingu i doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Poprzednio była m.in. członkiem zarządu firmy Donaldsons Polska (przejętej później przez DTZ) oraz współzałożycielką i dyrektorem zarządzającym agencji Astaris Property Solutions.

Po objęciu stanowiska dyrektora w Colliers Marta Machus-Burek nadal będzie prowadzić doradztwo komercyjne między innymi dla projektów centrum Makrum w Bydgoszczy i Olimp w Lublinie.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA