PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Michał Grom nowym członkiem zarządu Grupy EM&F

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lut 2012 12:58

Michał Grom nowym członkiem zarządu Grupy EM&F

Rada Nadzorcza NFI Empik Media & Fashion powołała Michała Groma do zarządu spółki na obecnie trwającą kadencję, wspólną dla całego zarządu, która rozpoczęła się w dniu 30 października 2010 r. Powołanie Michała Groma jest związane z dynamicznym rozwojem internetowego kanału sprzedaży Grupy EM&F.

REKLAMA

Michał Grom jest w Grupie EM&F odpowiedzialny za sprzedaż w kanale internetowym oraz nadzoruje działania związane z tym obszarem w spółkach z portfolio grupy.

Michał Grom pracuje w Grupie EM&F od 2005 roku - początkowo na stanowisku dyrektora ds. e-commerce, a od 2010 roku jest prezesem E-commerce services sp. z o.o., spółki odpowiedzialnej za budowanie handlu internetowego w ramach całej Grupy EM&F.

Od 2005 do 2011 roku jako członek zarządu Empik sp. z o.o. był odpowiedzialny za rozwój biznesu e-commerce, IT (rozwiązań zarówno detalicznych, jak i e-commerce), zarządzanie danymi oraz strategię IT w ramach Grupy Empik.

W latach 2010-2011 był członkiem zarządu Virtualo sp. z o.o. (dystrybutor e-booków oraz digitalizacja treści), gdzie zajmował się rozwojem biznesu oraz wsparciem technologicznym.

Wcześniej - w latach 2002-2005 - był zatrudniony w Ruch SA jako dyrektor departamentu IT i odpowiedzialny za całość rozwiązań IT w spółce. W latach 2000-2002 w spółce Internet Services (branża e-commerce) jako dyrektor zarządzający koordynował współpracę z kluczowymi klientami.

Michał Grom studiował w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości (Zarządzanie i Marketing) oraz na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA