PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Michał Skotnicki wśród nominowanych do nagrody Prime Property Prize

 • Autor: propertynews.pl
 • 11 sie 2014 09:50

Michał Skotnicki wśród nominowanych do nagrody Prime Property Prize

Ostatni rok był bardzo pracowity dla kierowanej przez Michała Skotnickiego spółki BBI Development. W tym okresie firma otworzyła kompleks biurowo-handlowy Plac Unii, rozpoczęła realizację dwóch etapów Centrum Praskiego Koneser, a także zainaugurowała prace przy Centrum Marszałkowska.

REKLAMA

Głosami Forum Ekspertów nagrody Prime Property Prize oraz czytelników serwisu Propertynews.pl, Michał Skotnicki uzyskał nominację w kategorii "Człowiek roku Propertynews.pl". W gronie pięciu nominowanych znaleźli się również: Jan Motz, prezes Capital Park; Przemysław Krych, prezes Griffin Group; Robert Dobrzycki, partner zarządzający na Europę, Panattoni Europe oraz Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Orbis SA.

Najważniejszymi z przeprowadzonych działań przez BBI Development było otwarcie w październiku ub.r. Placu Unii, inwestycji handlowo-biurowej (57 tys. mkw. GLA), która powstała na Placu Unii Lubelskiej i stała się nowym symbolem tej części Warszawy. Jest to jeden z największych obiektów powstałych w stolicy od 2007 roku, a zarazem pierwsze nowe centrum handlowe od czasu otwarcia Złotych Tarasów.

W tym okresie BBI Development uzyskało pozwolenie na prace rozbiórkowe budynku DH Sezam, w którego miejscu powstanie nowoczesny biurowiec Centrum Marszałkowska zlokalizowany na przecięciu dwóch linii metra, a także rozpoczęło realizację dwóch etapów Centrum Praskiego Koneser - budynki typu loft i soft loft. Obok tych inwestycji, BBI Development weszło w kluczową fazę projektową kolejnej - drapacza chmur Roma Tower o wysokości 170 m, który powstanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Emilii Plater.

Michał Skotnicki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Francois Rabelais w Tours we Francji (studia magisterskie), ze specjalizacją w zakresie prawa cywilnego i handlowego. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie prawa handlu międzynarodowego (dyplom Centre du Droit du Commerce International). W latach 1999 - 2003 r. prowadził zajęcia z zakresu prawa cywilnego w Instytucie Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2001 r. prowadzi projekty deweloperskie, szczególnie związane z warszawskim rynkiem nieruchomości.

ODDAJ GŁOS W KONKURSIE PRIME PROPERTY PRIZE 2014

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

 • Antyżona Michasia 2015-08-23 11:39:14
  Specjalista od zadłużania i naciągania. W dodatku się nie goli... Na maszynkę nie stać czy się zwyczajnie nie chce?
 • PATRIOTA 2015-08-18 11:20:09
  MA TEN STOLEK PO UKLADACH WIELKICH
  JESTS SKORUMPOWANY JAK WIEKSZOSC
 • Polak 2015-03-03 10:33:47
  Ale jego poczynania to SAME STRATY !!!!! Zadłużone przedsięwzięcie i niedochodowe projekty!!! Udziałowcy naciągnięci w bajki o wielkich zyskach, których NIE MA. Pan Prezes Michał Skotnicki nadaje się co najwyżej na nominację na kolejnego POlskiego POlityka !


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA