PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nadzorca Budimeksu przejmie kontrolę nad kolejną firmą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 mar 2016 07:43

Nadzorca Budimeksu przejmie kontrolę nad kolejną firmą Marek Michałowski

Marek Michałowski objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej spółki LS Tech-Homes, firmy produkującej panele kompozytowych w technologii SIP, wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.

REKLAMA

Nowy przewodniczący rady nadzorczej ukończył Wydział Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w firmie Budimex w 1978 roku.

Od kwietnia 1998 roku pełnił funkcję prezesa zarządu Dromeksu a od października 1998 roku do września 2009 roku prezesa zarządu, dyrektora generalnego. W swojej karierze zawodowej pełnił również funkcję prezesa Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, był również członkiem rady nadzorczej Kredyt Banku. 

Obecnie Marek Michałowski jest członkiem rad nadzorczych trzech firm budowlanych: Budimeksu, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego, spółki Yawal oraz firmy BOLIX.

- Cieszymy się, że osoba z tak bogatym doświadczeniem i wiedzą objęła stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej LS Tech-Homes. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu merytorycznemu i biznesowemu Marka Michałowskiego rozwój LS Tech-Homes będzie dynamiczny, a spółka stanie się ważnym graczem na rynku budowlanym - mówi Leszek Surowiec, prezes zarządu LS Tech-Homes.

LS Tech-Homes to producent paneli kompozytowych w technologii SIP, wykorzystywanych do budowy jedno i wielorodzinnych domów oraz obiektów przemysłowych. Poza Polską Spółka dostarczyła panele na realizację projektów budowlanych m.in w Chorwacji i Angoli. W listopadzie 2015 r. LS Tech-Homes podpisał umowę inwestycyjną z ARP Venture o wartości 20 mln zł. Środki od inwestora pozwolą na rozwój, w tym przede wszystkim na uruchomienie masowej produkcji w nowych zakładach oraz dywersyfikację oferty produktowej. Od czerwca 2012 roku LS Tech-Homes jest notowana na giełdzie NewConnect. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA